Kitap seti

ch33tara

Yeni üye
4 Ocak 2016
18
0
arkadaşlar kafamdan bir kitap seti çıkarttım sizinde bilginizi almak istedim yararı olur mu olmaz mı zaman kaybı mı olur değiştirmem gereken kitaplar var mı bana bir derseniz mutlu edersiniz

feel the power

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
479
0
Kablo'lardan
arkadaşlar kafamdan bir kitap seti çıkarttım sizinde bilginizi almak istedim yararı olur mu olmaz mı zaman kaybı mı olur değiştirmem gereken kitaplar var mı bana bir derseniz mutlu edersiniz

Kardeşim öncelikle hacker in aklını alma duyduğuma göre sıradan bir kitap mis. Hacking inference ye gelecek olursak bende aynı kitap var genellikle hacker nasıl sisteme falan bulaşır onu anlatmaya çalışmış bazı programlar demiş ben kitabı sevdim alabilirsin bu kitabı.
Zaten bu kitapların pdf si sitemizde mevcut araştırma yaparsan bulabilirsin. Gidip neden 100 tl gibi bir fiyata bu kitapları alıyorsun sonuçta bedava ya okumak varken ( kitap alınmaz demiyorum, kitapları bende severim)

ch33tara

Yeni üye
4 Ocak 2016
18
0
Kardeşim öncelikle hacker in aklını alma duyduğuma göre sıradan bir kitap mis. Hacking inference ye gelecek olursak bende aynı kitap var genellikle hacker nasıl sisteme falan bulaşır onu anlatmaya çalışmış bazı programlar demiş ben kitabı sevdim alabilirsin bu kitabı.
Zaten bu kitapların pdf si sitemizde mevcut araştırma yaparsan bulabilirsin. Gidip neden 100 tl gibi bir fiyata bu kitapları alıyorsun sonuçta bedava ya okumak varken ( kitap alınmaz demiyorum, kitapları bende severim)

öncelikle yorum için teşekkür ederim geçtiğimiz günlerde bir arkadaşımız bir paylaşım yaptı 8 adet kitap yaklaşık 1400 sayfa diye ben bilgisayarıma hemen indirdim ve 1 2 pdfyi açıp içlerine baktım fakat monitöre sürekli odaklı kalamıyorum arka plan bembeyaz gözlerim rahatsızlanıyor ve başım ağrımaya başlıyor birde kitabı heryerde taşıyabiliyorsun evinde cafede metrobüste vb. ayrıyetten o kokusu insanı kitaba bağlıyor diye düşünüyorum eğer bana birkaç bir şey katarsa 100tlyi çokta düşünmem sanırım :) öyleyse hacker'ın aklını listemden çıkarıyorum geri kalanının siparişini veriyorum :) tekrardan teşekkürler..

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Aldatma sanatı sızma sanatı bunlar hikayeler içeriyor. H. interface genel bilgiler içeriyor.. Bunların yerine bir python programlama kitabı birde linux kullanma kitabı (hatta python için kitap almana gerek yok) alabilirsin. Daha faydalı olur. Madem hack üzerine çalışma yapmak istiyorsun.

ch33tara

Yeni üye
4 Ocak 2016
18
0
Aldatma sanatı sızma sanatı bunlar hikayeler içeriyor. H. interface genel bilgiler içeriyor.. Bunların yerine bir python programlama kitabı birde linux kullanma kitabı (hatta python için kitap almana gerek yok) alabilirsin. Daha faydalı olur. Madem hack üzerine çalışma yapmak istiyorsun.

paylaşımın için teşekkür ederim anladığım kadarıyla bu gece uyumayıp düzgünce bir kaç kitap seçeceğim :)

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
2
Oxymoron
indirdim ve 1 2 pdfyi açıp içlerine baktım fakat monitöre sürekli odaklı kalamıyorum arka plan bembeyaz gözlerim rahatsızlanıyor ve başım ağrımaya başlıyor

Kindle kullan ya da bilgisayarda açınca f.lux programını kullan monitörün gözlerini yormasına engel olur.Tablette kullanacaksan ekranların mavi ışığını engelleyen programlar var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.