Kodlama Grubu K1 Genel Duyuru Ve Organize

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Merhaba arkadaşlar, k1 grubunun eğitmeni benim. Bizim grubumuz genel olarak temel programlama bilgisi olan kişilerden oluşturuldu.

Ben eğitimleri şu konular üzerine vereceğim;
*OOP
-Classlar
-Polymorphism
-Inheritance
-Encapsulation
-Abstract class
-Interface

*Algoritmalar ve Veri Yapıları
-Linked List
-Tree
-Graph

-Sorting Algorithms
-Search Algorithms
-Compressing Algorithm

*Design Pattern - Design Principles
Hepsini tek tek yazmayacağım design patternler hakkında bilgiler vereceğim. Niçin kullanılır, ne işe yarar, nasıl uygulanır..

K1 grubundaki arkadaşlar dot_net_developer skype hesabını eklesinler. Ekleyemeyenler özel mesaj ile bana skype adreslerini göndersinler. Lütfen grupta olmayan arkadaşlar eklemesinler, çok karışıklık oluyor. Bir sorunuz var ise Tht den özel mesaj ile yazın bana.

Ve gruptaki arkadaşlar beni eklediklerinde, genel olarak hangi konular hakkında bilgi sahibi olduklarını yazsınlar.

Şimdilik diyeceklerim bu kadar. Konuyu takipte kalın teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Usta ben 2 grupta aynı andamı eğitim alıcam yoksa RedHour' un grubunda temel alıpmı size katılıcam :)

Ben eğitim tarihini belirtene kadar , eğer öncesinde başlarsa RedHour 'un size belirttiği gruplarda temel eğitiminizi alıp benim grubuma sonradan devam edebilirsiniz.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Arkadaşlar skype tan eklerken lütfen Tht nickinizi ve kodlama grubunuzu belirtin. Diğer istekleri şimdilik kabul etmeyeceğim. Alakalı alakasız herkes ekliyor.

Hala eğitim grubunda olupta skype'ta eklemeyen kişiler var. Lütfen bir an önce eğitmenlerinizi ekleyin.

Ne kadar erken organize olursak o kadar erken başlayabiliriz.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Yarın akşam saat 20:00 da ilk derse başlıyoruz inşaallah arkadaşlar.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
ÖNEMLİ !!!

Arkadaşlar ilk eğitim bu akşam olacaktır hala beni eklemeyenler lütfen bir an önce skypetan ekleyip ilk derse katılsınlar. İlk derse katılmayanlar eğitimden çıkartılacaklar.

Ekleyenlerin ve eklemeyenlerin listesini paylaşıyorum. Adı listede olupta eklemeyen varsa acele etsinler. Listede ismi olan tanıdıklarınıza ulaşın.

(başında + olanlar ekleyenler)

Kodlama 1 - (K1/12)
-firepath +
-mhmtali54 +
-asicorumlu
-WonderAxe662 +
-Wep +
-marveuss +
-mrfrozen
-WinnerMan +
-Bourreau
-DiverSity
-Gece21 +
-Kef1r4ik
-Slaughter 9 +
-Emir Şimşek +
-ZeroCool1905 +

Kodlama 2 - (K2/12)
-Gr££D
-blan94 +
-BossWR
-quardio4
-ROOXYGEN
-fatih08200
-ELectronicStet +
-Furkan172 +
-HyperBlue +
-Spaniel
-BasbugAttila32
-ozgurred
-gikaa123
-Adrenalin +
-Marwins

Son düzenleme:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Arkadaşlar dersimiz başladı, lütfen herkes ders bitimine kadar gelmeye çalışsın skype ta gruba eklediklerimiz.

Gelmeyenler eğitimden çıkartılacaklar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.