Kodlama Grubu K1 Genel Duyuru Ve Organize

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Arkadaşlar 2. dersimizi bu akşam saat 21:00 da yapacağız inşaAllah, duyanlar duymayanlara duyursun :)

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
61
İlk dersi kaçırmışım(1-2gündür forumdan uzağım(ailevi meseleler)). Atıldımmı ? atılmadıysam buakşamki derse gelmek istiyorum.Skype'de bulamadım sizi (ö.m olarak ilettim);

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
İlk dersi kaçırmışım(1-2gündür forumdan uzağım(ailevi meseleler)). Atıldımmı ? atılmadıysam buakşamki derse gelmek istiyorum.Skype'de bulamadım sizi (ö.m olarak ilettim);

Bu tarz sorunu olan arkadaşları bildiriyorum ben , tahmin ediyorum ki siz ve sizin gibi özel durumları olanlar için bir kolaylık sağlanacaktır.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Merhaba Hocam. Ar-Ge eğitimi nedir merak ettim bugün ders varmış 21.00 da sanırım. Araştıramadım ilk kez gördüm bu konuyu. Programlama eğitimi amaçlı ücretsiz bir eğitimmi eğer geç kalmadıysam daha da fazla geç kalmak istemem :RpS_rolleyes: Katılabilir miyim :RpS_wub: ?

Katılabilirsin dostum skype ekle.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
2. dersimiz şuan bitmiştir. Arkadaşlar sizlerden daha fazla katılım bekliyorum. Olabildiğince derslere katılın bu dersleri kaçırdıkça ilerde zorlanırsınız.

Katılan arkadaşlar için umarım faydalı olmuştur. Hayırlı akşamlar dilerim.

dipnot : Katılamayanlar için, bugün anlattığım konu "adapter design pattern" ve ayrıca dün anlattığım oop konularından interface ve kalıtımın tekrarını yaptık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.