Kodlama Grubu K1 Genel Duyuru Ve Organize

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Arkadaşlar ekleyemeyenler özelden skype adreslerini bana göndersinler ben eklerim sizi.

BasbugAttila35

Yeni üye
21 Eki 2015
21
0
mesaj atamıyorum atma hakkım daha olmamıs da bana skype adresinizi verirseniz bende derslere katılmak istiyorum :)

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
Arkadaşlar skypetan ekliyorsunuz, eklerken bilgilerinizi yazın lütfen. Ekledikten sonra gruba almamı hatırlatın.

Ekleyip öylece kalanlar var , niçin eklediklerini belirtmeyenleri kabul etmeyeceğim bundan sonra.

Skype ta bana hiçbir şey yazmamış olanları da sileceğim. Belirli bir düzen sağlamaya çalışıyorum.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22

SrrHackTeam

Uzman üye
23 Nis 2015
1,203
2
404
katılamadım kuzenimden ders alıyorum anlıyo bu işlerden :) katılmak isterim ama sınavlar bu vakit çok :(

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
hocam internetimde problem var şuan net kafedeyim

Tamam dostum, inşaAllah banada yurdun interneti sorun çıkartmaz.

katılamadım kuzenimden ders alıyorum anlıyo bu işlerden :) katılmak isterim ama sınavlar bu vakit çok :(

Anladım dostum.

İşleyişe bakacağım :) Do u have a problem :D
Şaka Şaka öğrenmem gereken bir konu bir dersi kaçırmış olsam da :)

Hem atar yapıyor hem dersime geliyor :RpS_glare:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
2 saat sonra ders yapılacaktır, herkes hazırlığını yapsın arkadaşlar.

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
22
3. seferdir derse katılım olmuyor. Bundan sonra ben K1 grubuna herhangi bir eğitim yapmayacağım. Herkese iyi çalışmalar.

Zver

Üye
9 Kas 2015
208
0
hocam emegine saygi okunusundan guzel bisey (kodlama neyi kodlicaz kismet olursa ? birde ne ise yaricak ? bende derslere katila bilirmiyim hocam?)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.