Komega Binder | Server Bozmayan Binder !

REDJOHN

Katılımcı Üye
9 Şub 2015
405
1
İyi güzel çalışıyor eline sağlık kardeşimde , 59/0 serveri 59/18 yaptı :D

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s

malaybey

Üye
2 Şub 2015
63
0
Merhaba Arkadaşlar.Malum Bakıyorum Forumda Hiç binder göremiyorum.Bazılarında linkleri kırık vs.Bazı üyelerımız forumda binder bulamadığı için bende kolları sıvadım ve bir binder yapayım dedim :)

Kullanımı Oldukça basittir arkadaşlar İlk butondan serverimizi , ikinci butondan ise birleştireceğimiz dosyamızı seçiyoruz ve "Çıkart !" butonuna basıyoruz.Serverimiz Sorunsuz bir şekilde build olmuş oluyo :) Kesinlikle Server bozmaz bütün ratlarda denemiştir.Arşivlerinizde Kesinlikle yer alması gereken bir binder :)

animation+(4).gif

TIKIRDAT

TOP 4 YORUM :)

:twist

eline sağlık birde server bozmayan icon changer eklense buna varsa çok makbule geçer:RpS_blushing:

malaybey

Üye
2 Şub 2015
63
0
Merhaba Arkadaşlar.Malum Bakıyorum Forumda Hiç binder göremiyorum.Bazılarında linkleri kırık vs.Bazı üyelerımız forumda binder bulamadığı için bende kolları sıvadım ve bir binder yapayım dedim :)

Kullanımı Oldukça basittir arkadaşlar İlk butondan serverimizi , ikinci butondan ise birleştireceğimiz dosyamızı seçiyoruz ve "Çıkart !" butonuna basıyoruz.Serverimiz Sorunsuz bir şekilde build olmuş oluyo :) Kesinlikle Server bozmaz bütün ratlarda denemiştir.Arşivlerinizde Kesinlikle yer alması gereken bir binder :)

animation+(4).gif

TIKIRDAT

Cryptlanan serverı bu programla binderladığım zaman resmen encrypt oluyor. 32/2 iken binderdan sonra 32/20 gibi rakamlara çıktı. Binderdan sonra cryptla dersende bu sefer crypter sadece serverı açıyor binderlanan programı 1 kere açıyor bidahada açmıyor yani bozuyor binderı. yok mu çaresi :)

Son düzenleme:
15 May 2013
150
0
KOMEGA usta süper binder yapmışsın eline sağlık. Sorun yaşayan arkadaşlar serverın iconunu değiştirmeden önde birleştirsinler. Yukardaki arkadaş ta Haklı encrypt oluyor napsak

Son düzenleme:

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
KOMEGA usta süper binder yapmışsın eline sağlık. Sorun yaşayan arkadaşlar serverın iconunu değiştirmeden önde birleştirsinler. Yukardaki arkadaş ta Haklı encrypt oluyor napsak
teşekkurler :)

Cryptlanan serverı bu programla binderladığım zaman resmen encrypt oluyor. 32/2 iken binderdan sonra 32/20 gibi rakamlara çıktı. Binderdan sonra cryptla dersende bu sefer crypter sadece serverı açıyor binderlanan programı 1 kere açıyor bidahada açmıyor yani bozuyor binderı. yok mu çaresi :)

arkadaşlar tekrar ediyorum bu sadece binder fud binder değil sadece binder.

crypterda sıkıntı olabılır :)

musmel46

Üye
30 Ocak 2015
216
0

animation+(4).gif

TIKIRDAT

Crpter yapsan çok güzel olacak be kardeşm :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.