# Lamborghini Hacked #

GECEGEZEN

Saldırı Timleri Danışmanı
13 Şub 2016
2,518
1,346
hocam Forum olarak ne zamandır böyle birşey yapıyoruz ?
Bunu bir tim içinde olmayan kullanıcılar konularını herkes böyle yapsa adminler tarafından, Post kasma diye hep eleştirilir.
Eklentiyi yüklediğimizden beri yapıyoruz. Hatta Database Leaks bölümüne bakarsan 1000 post sınırı bile var birçok konuda. Ayrıca eklentiyi kullanıcılara açmayıda planlıyorduk. Bu tip tepkiler görmeyip anlayış beklediğimizden hata etmişiz sanırım. Gövdede kullanılıyor olmasının tek sebebi akbaba hack forumlarıdır ki bu eklentiye sahip olmayan tüm konular gördüğün ve bildiğin gibi zaten yanıt alıyor. Malum kendileri biz bir konu açınca ekipçe doluşup hacklediğimiz sitenin peşine düşüyorlar. Olay sebebini ve sonucunu bilmeden çıldırdım yorumu yapılması manidar ve düşündürücü.

GECEGEZEN

13 Şub 2016
2,518
1,346
Forum özgün ve güzeldi iyice diğer forumlara benzemeye başlıyor umarım yakında beğeni credit tarzı şeyler gelmez
Yeni sistemlerden bu kadar korkuyor olmanızın sebebini anlamadım. Bu tip sistemler forum üye sayısını direkt yükselten ve günümüzde modası geçmiş forumculuk olayını zar zor ayakta tutabilen teşvik mekanizmalarıdır. Hatta buyrun konu açıyorum orada bunu konuşmak daha uygun olacaktır.

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Yeni sistemlerden bu kadar korkuyor olmanızın sebebini anlamadım. Bu tip sistemler forum üye sayısını direkt yükselten ve günümüzde modası geçmiş forumculuk olayını zar zor ayakta tutabilen teşvik mekanizmalarıdır. Hatta buyrun konu açıyorum orada bunu konuşmak daha uygun olacaktır.
Güzel Olur hocam eleştiri olmadan olmaz.

mitat1

Uzman üye
1 Eki 2022
1,075
753
SerasZen
p6j0ie1.png
Eog45Z.png

Saldırı Timleri adına
Lamborghini subdomaini hacklenmiştir.

g3sy0um.png

Lamborghinilogo.jpg

Zone:

*** Gizli içerik alıntılanamaz. ***
g3sy0um.png

21d30k2.png

SALDIRI TİMLERİ GURURLA SUNAR

aqe3lbp.png
ELİNE SAĞLIK

'pump

Uzman üye
9 Ara 2022
1,405
3,022
Ağ Kablolarında Geziyor
Eklentiyi yüklediğimizden beri yapıyoruz. Hatta Database Leaks bölümüne bakarsan 1000 post sınırı bile var birçok konuda. Ayrıca eklentiyi kullanıcılara açmayıda planlıyorduk. Bu tip tepkiler görmeyip anlayış beklediğimizden hata etmişiz sanırım. Gövdede kullanılıyor olmasının tek sebebi akbaba hack forumlarıdır ki bu eklentiye sahip olmayan tüm konular gördüğün ve bildiğin gibi zaten yanıt alıyor. Malum kendileri biz bir konu açınca ekipçe doluşup hacklediğimiz sitenin peşine düşüyorlar. Olay sebebini ve sonucunu bilmeden çıldırdım yorumu yapılması manidar ve düşündürücü.
Hocam demek istediğim zaten dediğniz gibi 10larca 100lerce eline sağlık mesajları geliyor zaten. Biz burada zone kaydını görmek için değil verilen emeğe yazıyoruz. Ama dediğim gibi eğer bunu ben yapıp konu paylaşsaydım inanın anında çöpe giderdi.

Eğer tam anlamıyla serbest olursa yeni gelenler sırf konuyu görebilmek için abzurt mesajlar atacaktır bunlar diye forumlarda şahit oluyoruz. nokta atıp geçicekler.
Bu durumda konuda yorum kirliliği oluşucak ve modlar daha çok çalışıcak demektir.

GECEGEZEN

13 Şub 2016
2,518
1,346
Hocam demek istediğim zaten dediğniz gibi 10larca 100lerce eline sağlık mesajları geliyor zaten. Biz burada zone kaydını görmek için değil verilen emeğe yazıyoruz. Ama dediğim gibi eğer bunu ben yapıp konu paylaşsaydım inanın anında çöpe giderdi.

Eğer tam anlamıyla serbest olursa yeni gelenler sırf konuyu görebilmek için abzurt mesajlar atacaktır bunlar diye forumlarda şahit oluyoruz. nokta atıp geçicekler.
Bu durumda konuda yorum kirliliği oluşucak ve modlar daha çok çalışıcak demektir.
https://www.turkhackteam.org/konular/forum-guncellemeleri-gorusleriniz.2030218/ konuyu kirletmeyelim daha fazla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.