Linux Nedir?

bariscan17

Katılımcı Üye
4 Eki 2007
934
1
linux guzel fakat kullanım şekli windowssa göre zor olduğu için kişilerde secim teredddutu ortaya cıkartıyor . böyle görüyorum

nebula55

Üye
17 Tem 2009
220
0
artık pc lerle beraber windows almak zorunda değiliz satın aldığınız firmaya söyleyip windows u almıyorsunuz ve yaklaşık 140 tl fln(windows7da) kara geçiyorsunuz

doganfb

Yeni üye
5 Tem 2010
9
0
Ewt cok iyi anlatmissiniz yararli bilgiler hepsi....

emege saygi...

Ben kisaca amlatiyim linuxlar anti windows yapimidir bunu unutmayiniz...
:p

TeKCiX

Yeni üye
30 Eyl 2008
4
0
arkadaslar bana yardım lazım mümkünse ulaşabilirmisiniz [email protected] msn adresim metin2 pvp kurcam linux vpsm var ama kurulum yaptmfakat server suanda acık olmasına ragmen oyuna girince hareket yaptınmı atıyo ? sebebini bulamadım yardım ci olcak arkadasım varsa bana ulaşabilirmi???

iskender6321

Katılımcı Üye
18 Haz 2010
302
0
windows xp piyasada kalkasa kesin linux kulanırım windows xp piyasad kaldıracakmış duyduguma gore

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.