Lise 1. Gun [help]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RWS10

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
539
0
Geyik konuma hoşgeldiniz sorum şu yarın lise için 1. günüm
Neler yapmalıyım ?
Kız,erkek,hoca ne tür taktikler yapmalıyım deneyimliler yazarsa sevinirim.

Xlpode

Üye
19 Ağu 2017
198
0
Saygısızlık yapma hocalarına ve 11 , 12lere. Sana sen saygısızlık yapmadığın sürece bulaşmazlar anadolu liselerinde. Ama meslek lisesi seçtiysen yapacak birşey yok. Saklansanda, onlar seni bulur...

Prolayt

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
390
0
normal ol kendin ol kesinlikle 2 yüzlülük yapma neysen o olmaya çalışki arkadaşlıklarında sıkıntı yaşamassın sonra bi bakmıssın samimilik diz boyu ;)

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
:D kardeşim sana bulaşanı sende bulaş mıllet senden korksun yoksa dayak yersın cok fazla sana soylıyım :D ben korkuttum sımdı 12 ncı sınıfım bu zamana kadar kımse bana bulaşamadı gerçi ben lise 1 ken hala oglum vardı :D

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Okul yıllarımı özledim.. :(
Tek diceğim şey okulun kıymetini bilip arkadaş ortamına fazla takılmadan kişiliğini bozmadan derslerine çalışıp hayatına bakman önerim bu kardeşim :)

mahter

Katılımcı Üye
30 May 2014
405
0
Onunİzinden
Kanka ilk öğretmenler sohbet ederken çok ön plana çıkan öğrencileri daha çabuk tanırlar. Çabuk tanınmaya çalışma bence, zamanla öğretmenler zaten seni kavrayacak. Sıradan bir öğrenciymiş gibi görünürsen, biraz da derse katılırsan dönem sonunda hocalar seni harbi mutlu eder. Arkadaş ortamında da bunun aksine daha önde durmaya, özgüvenli kalmaya çalış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.