Lise 1. Gun [help]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RWS10

Katılımcı Üye
22 Ağu 2017
539
0
Geyik konuma hoşgeldiniz sorum şu yarın lise için 1. günüm
Neler yapmalıyım ?
Kız,erkek,hoca ne tür taktikler yapmalıyım deneyimliler yazarsa sevinirim.

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
2
Çukurova
tamam usta teşekkür ederim arkadaşlıklarım genellikle kız mı , erkek mi olsun

Meslek lisesi ise arkadaşın olmasın diyorum :D Ama şart şimdi illa gerek. Böyle alımlı kızlarla takıl derim ama meslek lisesinde bulmak zor. Bende meslek lisesinde okuyorum :) Gerçekten aklı başında insan yok denecek kadar az. Tercihim yani işte insanları gözlemle öyle seç. Ama 1-2 olgun alımlı kız dostun olursa iyi olur.

RoboMasteR

Üye
21 Ağu 2017
87
0
Amsterdam
ben meslek lisesine gidiyorum geçen sene sınıflar değişti bizim sınıfta biri var Hüs0000 kız meslek lisesinden bizim okula gelmiş sordum niye geldin okul erkek kız yok dedim cevap verdi ben parmak kaldırırken tüm kızlar bana bakıyordu çekiniyordum ben de dedim bakanlara ayarı ver sende :D

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
İlk gün birini kantine yolla gitmesse döv sonra sütünü, pipeti dudağının en köşesinden 1 santim boşluk kalacak şekilde yerleştirip öyle iç. Aynı zamanda pipetin ucunu kemir gören desin "üff pipete bunu yapan bana neler yapmaz". İşte kardeşim ben bu şekilde 12. Sınıfları dize getiriyodum zamanında. Ne günlerdi...

mklcts

Uzman üye
21 Kas 2015
1,346
0
Geyik konuma hoşgeldiniz sorum şu yarın lise için 1. günüm
Neler yapmalıyım ?
Kız,erkek,hoca ne tür taktikler yapmalıyım deneyimliler yazarsa sevinirim.

vayy be zaman nasıl geçmiş birzamanlar ben de forumlarda ilk gün için ne yapıcama bakıyodum şimdi üniye başladık

soruna gelince çok farklı birşey bekleme normal takıl fazla asosyal olma sonradan sosyal olman baya bi zaman alır kafana göre birilerini bul onlarla takıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.