LoL Hesap Hackleme

28 Haz 2013
245
0
Dipçe: Bazı sivri zekalı arkadaşlar bulduğum ve anlattığım açığı Riot Games e bildirerek açığın kapanmasına sebep olmuştur. Böyle sivri zekalı arkadaşları kutlayıp konuyu kapatıyorum.

Son düzenleme:

barisylmz533

Katılımcı Üye
29 Şub 2016
349
0
İstanbul
Konuyla alakası yok arkadaşlar boşuna post kasmayalım. Paylaştığın için cidden teşekkür ederim kardeşim. Adamın dibisin, bu dünyada kimse beleşe bişey yapmıyorken, bildiğin bilgileri paylaşarak bizlere vermen takdiri hakediyor, teşekkür ettim :)

sports16

Katılımcı Üye
11 May 2014
916
2
Chmod 777
Bir gevşek çıkmış Kuran okuyun,daha iyi diyor :) Demezlermi,ulan hıyar herif,sen neden vaktini burada harcıyorsun günah değilmi diye ? Okumak veya okumamak seni ne ilgilendiriyor sevabıda bize günahıda bize.Gece gece ne içip geliyorsunuz anlamıyorum.Bu arada kardeşim eline sağlık güzel konu.

biltr023231

Katılımcı Üye
4 Nis 2013
524
0
Afyonkarahis
Şimdi gece gece huysuzluk cıkarmak isteyenler ihbar edelim arkadaşlar onları bi...

Gelmiş kuran oku diyor diğeride okumalıyız vs yav arkadaş burası imam hatip formu falan değil burda hack,hacking,webtasarım,grafik vs teknoloji adına birşeyler yapmakla uğraşıyoruz boş yorum kasıp spam yapmanın alemi yok gece vakit milletin tadını kaçırmayın.. lütfen.. rica ediyorum...

28 Haz 2013
245
0
Konuyla alakası yok arkadaşlar boşuna post kasmayalım. Paylaştığın için cidden teşekkür ederim kardeşim. Adamın dibisin, bu dünyada kimse beleşe bişey yapmıyorken, bildiğin bilgileri paylaşarak bizlere vermen takdiri hakediyor, teşekkür ettim :)
Yorumun için teşekkür ederim. Kadir kıymet bilindiğini sürece paylaşmaktan memnuniyet duyarım

dangerx315

Üye
24 Eyl 2016
200
0
sondakini denemeyin lütfen ben 2 senedir hesap kırıyorum nulled ve leakforumlarında crackerim ve lütfen sondakini denemeyin cünkü lol ip adreslerini karşılaştırıp bir ortak yön bulmaya hatta yazdıklarınızdan birşeyler bulmaya cabalıyor bana ait 146 tane diamond hesap var caldığım ama bu yöntem işlemez

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.