LoL Hesap Hackleme

28 Haz 2013
245
0
sondakini denemeyin lütfen ben 2 senedir hesap kırıyorum nulled ve leakforumlarında crackerim ve lütfen sondakini denemeyin cünkü lol ip adreslerini karşılaştırıp bir ortak yön bulmaya hatta yazdıklarınızdan birşeyler bulmaya cabalıyor bana ait 146 tane diamond hesap var caldığım ama bu yöntem işlemez

LoLScraper, SentryMba bizde biliyoruz. Bizde onlarca yüzlerce hesap kırabiliriz. Fake script'te ayarlarız gerekirse. Twitch'de hesap da çalabiliriz. Burada sidik yarıştırmıyoruz. Yöntemi kullanıyorsun fakat başkaları faydalanmasın diye b*k atıyorsan bilemem. Fakat yöntem işe yarıyor. Kesin olduğunu söylemedim hiç bir zaman %80 diyorum.

dangerx315

Üye
24 Eyl 2016
200
0
Yahu dostum bak işe yaramıcak son kısımdaki makaleden bahsediyorum hesabı üzerimize geçirme kısmı İMKANSIZ eğer yapabilen varsa çıksın şuanda hadi bakalım

28 Haz 2013
245
0

aOBz.png

Bunlar itemci üzerinden yaptığım satışlar. Diğer forumlarda ve arkadaş çevresinde sattığım onlarca hesap oldu. Vaktim olmadığından artık uğraşamıyorum. Ben kazanacağımı kazandım ve herhangi bir şey talep etmeden paylaştım. Bu yüzden konuyu baltalama!

Shadow QQ

Katılımcı Üye
11 Ağu 2015
788
1
Bir gevşek çıkmış Kuran okuyun,daha iyi diyor :) Demezlermi,ulan hıyar herif,sen neden vaktini burada harcıyorsun günah değilmi diye ? Okumak veya okumamak seni ne ilgilendiriyor sevabıda bize günahıda bize.Gece gece ne içip geliyorsunuz anlamıyorum.Bu arada kardeşim eline sağlık güzel konu.

Üslubunuza dikkat ediniz. Bu tarz cümleler tamamen sizi haklıyken haksız duruma düşürür.Lütfen 2 düşünüp 1 konuşalım.

atsumut123

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
384
2
Kocaeli
Banlı hesaplara bir şey yapamaz. Programın mantığı hesaba giriş yapıp bilgileri çekmek. Banlı hesaba giriş yapılmadığı için dolayısıyla bilgileri çekemez :)

sorry ben yanlış anlatmışım dostum :) yani lol hesabım perma yemişti ve bu çarlardan supporta başvurdum yani yeni bir hesap alıcam hesabım yoktu anlamında :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.