Lunix ofset siber saldırı

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
ARKADAŞLAR SELAMUN ALEYKUM ÖNCELİKLE
Bİ ARKADAŞIM SİTELERE YÜKSEK BOYUTLARLA PAKET YOLLUYOR 20 GBİT DİYOR KENDİSİ
SORDUĞUMDA LUNİX OFSET DEDİ BU KONUDA BENİ AYDINLATICAK VARMI YARDIMLARINIZI BKELİYORUM...

RESİM ATIYORUM BUYRUN ARKADAŞIM RESİM ATMIŞTI ONUDA ATAYIM...
Screenshot by Lightshot

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe
20 Gb Mı ? Arkadaşın Kolpa Atmuştır Belkide Botnet Saldırısı Yapmıştır Yada Öyle Bir Şey Olsyadı Linux Ta Haberimiz Olurdu Sen 20 Gb ' tan Yuksek Bir Saldırı Yapmak İstiyorsan Topla 5-6 Kişi Buyuk Bir Siteye slowloris İle Saldırın 20 Gb ' tı Geçer ...

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe
He He Şimdi Çaktım Olayı :D Bu Python Dili İle Yazılmış Bir Dos Programı Benim Backdoor Bundan Daha Guçlu Sadece Oraya Bot Is Connect 20k de packets upload yazıyor Yani 20 gb saldırı yapmıyor

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
Can't locate IO/Socket/SSL.pm in @INC (@INC contains: /usr/local/lib64/perl5 /usr/local/share/perl5 /usr/lib64/perl5/vendor_perl /usr/share/perl5/vendor_perl /usr/lib64/perl5 /usr/share/perl5 .) at ./slowloris.pl line 4.
BEGIN failed--compilation aborted at ./slowloris.pl line 4.

./slowloris yazdığım bu çıkıyor

perl slowloris olarak da denedim olmuyor nasıl yaparım ?

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
ama 20 k paket atmasa bile her siteye tek atıyor bana yardımcı olurmusun bende yapabilirmişyim o işi ?
ne üzerinden yapıyor yani onu makina felan kullanmıyorum dedi

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe
Can't locate IO/Socket/SSL.pm in @INC (@INC contains: /usr/local/lib64/perl5 /usr/local/share/perl5 /usr/lib64/perl5/vendor_perl /usr/share/perl5/vendor_perl /usr/lib64/perl5 /usr/share/perl5 .) at ./slowloris.pl line 4.
BEGIN failed--compilation aborted at ./slowloris.pl line 4.

./slowloris yazdığım bu çıkıyor

perl slowloris olarak da denedim olmuyor nasıl yaparım ?

Linuxta Mısın Yoksa Windowsmu ? Şöyle Yap : cpan IO/Socket/SSL.pm Entere Bas Modul Yukliycek Yuklendikten Sonra Tekrar Dene

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.