Lunix ofset siber saldırı

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
ARKADAŞLAR SELAMUN ALEYKUM ÖNCELİKLE
Bİ ARKADAŞIM SİTELERE YÜKSEK BOYUTLARLA PAKET YOLLUYOR 20 GBİT DİYOR KENDİSİ
SORDUĞUMDA LUNİX OFSET DEDİ BU KONUDA BENİ AYDINLATICAK VARMI YARDIMLARINIZI BKELİYORUM...

RESİM ATIYORUM BUYRUN ARKADAŞIM RESİM ATMIŞTI ONUDA ATAYIM...
Screenshot by Lightshot

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
slowloris ile her siteye saldırırsın slowloris gerçek bir dos programı siteye saldırabilirsin tek ıp ye saldıramazsın

AL Konum : http://www.turkhackteam.org/web-ser...-attack-programi-kullanimi-indirme-linki.html

anladım teşekkür ederim fakat slowlorisi şuan bi sitede denedim rastgele etki yaratmadı...

bu sizin konunuza bakıyorum şuan python ile çalışıyor sanırım bunu lunixde çalıştırabilrimiyim ?

yoksa normal cmd üzerinden mi :?

slowloris

Üye
24 Haz 2016
163
0
cmd.exe
anladım teşekkür ederim fakat slowlorisi şuan bi sitede denedim rastgele etki yaratmadı...

bu sizin konunuza bakıyorum şuan python ile çalışıyor sanırım bunu lunixde çalıştırabilrimiyim ?

yoksa normal cmd üzerinden mi :?

Terminal Varsa Çalıştırırsın slowloris ( Yavaş Loris ) Demek Siteye Yavaş Yavaş Paket Gönderir Site Çakıp Ip Ban Atmasın Diye O Yuzden Zaman Gerek Çökertmek İstiyorum Dersen Al Sana İsrail Sitesi slowloris ile 5-6 Saat Saldır 1 Hafta Kapalı Kalır Site : Other Israel Film Festival | 9th Annual Festival

slowloris vikipedi okumanı tavsiye ederim : https://en.wikipedia.org/wiki/Slowloris_(computer_security)

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
Terminal Varsa Çalıştırırsın slowloris ( Yavaş Loris ) Demek Siteye Yavaş Yavaş Paket Gönderir Site Çakıp Ip Ban Atmasın Diye O Yuzden Zaman Gerek Çökertmek İstiyorum Dersen Al Sana İsrail Sitesi slowloris ile 5-6 Saat Saldır 1 Hafta Kapalı Kalır Site : Other Israel Film Festival | 9th Annual Festival

slowloris vikipedi okumanı tavsiye ederim : https://en.wikipedia.org/wiki/Slowloris_(computer_security)

anladım http://www.turkhackteam.org/hack-vi...-alma-ve-ddos-atma-videolu-anlatim-noyan.html şu konuya bi bakarmısın orda hammer.py ile lunix üzerinden saldırı atabilirmiyim deniyorum şuan hammer.py ile komutunu yazıyorum şu hatayı veriyor

-bash: python3: command not found

HxBen

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
481
0
İstanbul
anladım dedim bende banamı diyor :) şaşırdım :D
ama lütfen konumda kavga etmeyin...
hxben ben lunixe python dosyasını nasıl çalıştırırım ? şu hatayı alıyorum

-bash: python3: command not found

sudo /usr/local/bin/python3 setup.py install

bunu gir olmadı

sudo apt update
sudo apt upgrade

eğer hata devam ederse pythonu remove et ve yeniden kur

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
sudo /usr/local/bin/python3 setup.py install

bunu gir olmadı

sudo apt update
sudo apt upgrade

eğer hata devam ederse pythonu remove et ve yeniden kur

denedim fakat şu hataları verdi

-bash-4.2# sudo /usr/local/bin/python3 setup.py install
sudo: /usr/local/bin/python3: command not found
-bash-4.2# sudo apt update
sudo: apt: command not found
-bash-4.2# sudo apt upgrade
sudo: apt: command not found

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Tartışma içerikli postları sildim. Devamında iki taraf da uzaklaştırma alacak.

Bu postumdan sonra tartışma içerikli post görmeyeyim. Devam.

pukcuk

Üye
27 Haz 2016
66
0
lunixte tcpdump -n komutu çalışmıyor yazdığımda şu hatayı alıyorum nedir acaba

tcpdump: WARNING: SIOCGIFADDR: nflog: No such device
tcpdump: verbose output suppressed, use -v or -vv for full protocol decode
listening on nflog, link-type NFLOG (Linux netfilter log messages), capture size 65535 bytes

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.