Lütfen ama lütfen 20 karekter özelliğini kaldırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
Başlık kapatılabilir veyahutta siline bilir.

Forumda bir düşüncemi dile getirdim dalga geçenler ve küçümseyenler oluyor hemen.

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Elzem değil. Normal şartlar altında konuyu sürekli güncellemekte belirtilen kurala göre etik değil. Birkaç kelime fazladan yazmak sizi işinizden alıkoyamaz. :)

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
yazacağımız karakter 20 harfli olmayınca teşekkürlerrrrrrrrrr yazmak lazım insanı rahatsız ediyor 20 karakter kuralı

Teşekkürler yazmak yerine teşekkür butonunu kullanabilirsin.

Olmadı yazmak yerine neden olmadığını açıklayacak şekilde yazabilirsin.

Oldu yazmak yerine teşekkür edip(butona basıp) susabilirsin.

Güncel yazmak yerine konuna bir kaç yardımsever olsun tanıdığın bilgili birileri varsa etiketleyip davet edebilirsin. Veya yardımcı olucak biri var mı diye yazabilirsin.

Son düzenleme:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,712
584
Teşekkürler yazmak yerine teşekkür butonunu kullanabilirsin.

Olmadı yazmak yerine neden olmadığını açıklayacak şekilde yazabilirsin.

Oldu yazmak yerine teşekkür edip susabilirsin.

Güncel yazmak yerine konuna bir kaç yardımsever olsun tanıdığın bilgili birileri varsa etiketleyip davet edebilirsin. Veya yardımcı olucak biri var mı diye yazabilirsin.

teşekkürleri örnek kelime olarak gösterdim misal veriyorum, "indirme linki ne?" boşluklarla birlikte 17 kelime şimdi biz bunu 3 harf için uzatacak mıyız yani ne gerek var

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
teşekkürleri örnek kelime olarak gösterdim misal veriyorum, "indirme linki ne?" boşluklarla birlikte 17 kelime şimdi biz bunu 3 harf için uzatacak mıyız yani ne gerek var

Şaka maka abi ne gerek var Brave-King :D

Zaten ard arda post atamıyozdur heralde geri sayım vardır.

Adam post kasımı yapacakken 5 harf kullanıcaksa siz onu 20 harfe çıkartıp kendi ayağınıza sıkıyorsunuz :/

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,712
584
birinin zm sine nasılsın diyip ismini yazacağım hop 20 karakter yani napayım ne istiyorsunuz nasılsın kanka orası nasıl hava nasıl soğuk mu sıcak mı falan mı yazalım bunaltalım mı karşımızdakini gereksiz bir önlem

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5
indirme linki ne?

Yanına ek görünmez karakterler ekliyorsundur oyunlarda yapıyordum eskiden, neyse mesele bu değil sonuç olarak gene onu 20 karakter uzunluğa çıkartıyorsun.

İlk önce javascriptle mi oynadın diye düşündüm sonra sunucu taraflı kontrol olduğunu görünce 20 karaktere çıkarmaktan başka şansın yok niye milleti trolluyon :)

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Yanına ek görünmez karakterler ekliyorsundur oyunlarda yapıyordum eskiden, neyse mesele bu değil sonuç olarak gene onu 20 karakter uzunluğa çıkartıyorsun.

İlk önce javascriptle mi oynadın diye düşündüm sonra sunucu taraflı kontrol olduğunu görünce 20 karaktere çıkarmaktan başka şansın yok niye milleti trolluyon :)

ctrl+a ;)

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,712
584
Bazen 20 kelimelik bir cümle kurmayacaksındır ama o 20 kelimeyi tamamlaman lazım.

Örnke olarak.

Kötü anlatmışsın.

yada

iyi anlatmışsın.

hani çok farklı kelimmelerde var.

ve bunları tamamlamak için şarlatanlık yapmaya gerek yok
direk olarak bildirmek daha basit

anlatmak istediğim tam olarak bu, 20 kelime yazınca insan şair olmuyor üdy faydanızda olmuyor bırakın nasıl yazmak istiyorsa yazsın

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Bazen 20 kelimelik bir cümle kurmayacaksındır ama o 20 kelimeyi tamamlaman lazım.

Örnke olarak.

Kötü anlatmışsın.

yada

iyi anlatmışsın.

hani çok farklı kelimmelerde var.

ve bunları tamamlamak için şarlatanlık yapmaya gerek yok
direk olarak bildirmek daha basit

Kötü anlatmışsın.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,069
6,087
[C*]
newuserx

Bunun sıkıntı edilecek bir durumu yok arkadaşım..
Sana yöntemini anlatayım..

Yazmak istediğin kısa cümleyi yaz.Sonra boşluk tuşuna bas, biraz boşluk olsun.Sonra bir tane nokta falan koy..

Örnek
Kod:
Eline sağlık                                                                                      .

Böyle yaptığın zaman da sonuç bu şekilde olur.

Kod:
Eline sağlık .

Saygılarımla
Aseray

Son düzenleme:

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
newuserx

Bunun sıkıntı edilecek bir durumu yok arkadaşım..
Sana yöntemini anlatayım..

Yazmak istediğin kısa cümleyi yaz.Sonra boşluk tuşuna bas, biraz boşluk olsun.Sonra bir tane nokta falan koy..

Örnek
Kod:
Eline sağlık                                                                                      .

Böyle yaptığın zaman da sonuç bu şekilde olur.

Kod:
Eline sağlık .

Saygılarımla
Aseray

Aseray evet şu anda
Eline sağlık .
böyle yazarak 14 kelime etmiş oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.