Lütfen ama lütfen 20 karekter özelliğini kaldırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0

Saçmalığı nerde anlayamadım. bir kullanıcı olarak sıkıntımı ve isteğimi dile getirdim. bir kaç arkadaşım destekledi bir kaç arkadaşım ise yanlış bir düşüncede olduğumu bildirdi.

Forum hakkında kategorisinde forum hakkında bir konu. saçmalığı nerde acaba ?

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Saçmalığı nerde anlayamadım. bir kullanıcı olarak sıkıntımı ve isteğimi dile getirdim. bir kaç arkadaşım destekledi bir kaç arkadaşım ise yanlış bir düşüncede olduğumu bildirdi.

Saçma konu

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora

Burada anlatmak istediğim , 20 karakter kuralını sadece senin kullanamadığını belirtmekti. Madem ki ciddiye alındım, aşağıdaki video tam sizlik.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=c3UeX_c0LRI&feature=youtu.be[/ame]

newuserx

Üye
19 Haz 2020
97
0
Ben anladım cevabımı aldım. Forumda düşünceni belirtiğiniz zaman ya kücümseniyorsunuz yada dalga geçiliyorsunuz konu lütfen kitlene bilirmi.

Herkese iyi günler dilerim. bundan sonra hiç bir konunun altınada yorum yapmam zaten.

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
1
16
php island
Yine "Bir bitmediniz..." dediğim konu karşıma geldi. Arkadaşlar 20 karakter yazamayacak kadar aciz misiniz? Kelime değil, sözcük değil, KARAKTER. Dert ettiğiniz şey dert değil. 20 karakter yazamayacak kadar, "Güncel" yazamayınca, yazacağını biraz daha uzun yazamayacak kadar cümle dağarcığı dar olanlar varsa bu forumun 20 karakter özelliği ile ilgili bir problem değildir.

"Güncel" yerine "Arkadaşlar konu günceldir", "Moderatörlük alımları günceldir" gibi gibi yazılabilecek örnekler vereyim ki yazılabileceğinizi anlayın. Ciddi anlamda şu konuları açarken hiç mi utanmıyorsunuz? 20 karakter yazamayacağını düşünen varsa sağ üstte "Çıkış Yap" butonuna basıp youtube üzerinden dil bilgisini geliştirsin. 1-2 kelime daha fazla yazarak 20 karakteri tamamlamak kimseyi zorlamamalıdır.

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
1
8
Pandora
Ben anladım cevabımı aldım. Forumda düşünceni belirtiğiniz zaman ya kücümseniyorsunuz yada dalga geçiliyorsunuz konu lütfen kitlene bilirmi.

Herkese iyi günler dilerim. bundan sonra hiç bir konunun altınada yorum yapmam zaten.

Dostum , burda herkes bir birinin düşüncesine saygılıdır. Lakin 20 karakter bile yana yana getiremiyen insan acizdir. Yönetimde böyle düşündüğünden eminim. Bak yanlış yazma olabilir , hepimiz insanız ama "20 karakter yan yana getiremedim. Lütfen bu özelliği kaldırın" diye bir şey söz konusu değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.