mailden bulma

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
Arkadaşlar ben telefon buldum yerde galaxy galiba o telefonun sahibi o telefonu bulabilrmi sizce ben hattını filan bataryayı çıkardım

yani o telefonu mail veya emei den filan bulabilrmi polise gitse ?

Dr.Lecter*

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,026
1
Cehenemde
imkansız birşy değil bulabılrı ler kadseım en azında tel ıme lıde bulurlar ama adam buna ugrasırmı bılelmem sen en ıyısı tel sahıb ni bul ıade et sonucda ne gerek var bı tel ııcn haram yemeyı

Dr.Lecter*

Uzman üye
19 Ocak 2013
1,026
1
Cehenemde
Krdş telefonun sim kartını çıkardım bataryayıda çıkarım bulabilermi sence

tel calısmadıgı surece bulamazlar ama eger adam ıme de kapatırsa telı ve sende tele sım tajkıp calıstırısan tel kendını otomotık olara kapatır orası kesın hatta adam onemlı bılgı vs derse polıs uzereıde durusa takılan hattın sahıbnınde ve tel kordınatlarında bulur senı

gul204

Uzman üye
30 Ocak 2010
1,185
0
BURSA
ne güzel akıl veriyorsunuz telefonu sat diyerek.telefonu satsın sonra telefonu kaybeden adam polise başvursun sonra polis de telefonu bulsun ,telefonu satın alan adamda desinki ben bilmiyordum bana da birisi sattı.sonra seni alsınlar içeri hırsızlıktan

gul204

Uzman üye
30 Ocak 2010
1,185
0
BURSA
dostum telefon değerli bir telefon o yüzden adam bu işin peşini bırakmaz polise falan gider kesinlikle.2 sene önce annemin telefonu çalınmıştı polise gittik 2 hafta sonra bize telefonun nerede olduğunu söylediler bir apartmanın havalandırma boşluğundan aşşağı atılmış telefon düşün yani nasıl buluyorlarsa buluyorlar bence polise teslim et.

BalBazarr

Üye
19 Eki 2013
153
0
istanbul
kardeş telefonu sımkartsız modda calıstır e posta kutusuna bak eger onemlıyse polıse ver yok ben kullanıcam dıyorsa tabıkı senın secımın gıt telefoncuya hıc acmadan yenı ımeal attır sana tavsıyem onemlı bırının telıyse hırsızlıkla bıle suclanabılırsın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.