mailden bulma

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
Arkadaşlar ben telefon buldum yerde galaxy galiba o telefonun sahibi o telefonu bulabilrmi sizce ben hattını filan bataryayı çıkardım

yani o telefonu mail veya emei den filan bulabilrmi polise gitse ?

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
kardesım adam calsa bızden fıkır almaz ! bak hakaret edıyorsun farkında olmadan ! adam soru soruyor olmazmı belkıde meraktan ! Ama her ne konuda olursa olsun kımseye hakaret edemez veya suclayamazsın haklı olsan dahı eger haklı oldugunu dusunuyorsan yetkılılere soyle uzatmayalım bence uzatacaksan yetkılıler gozetımınde konusalım onlar karar versınler !

kardeşim baksana yorumlara adam telefona konmak için 30 kere imeı değiştirsem bulmazlar demi diyo . ama ***ürüp polise verse polis bir şekilde sahibine ulaştır onu alan adam kaç bin tl para harcamıştır şimdi hak değilmi

BalBazarr

Üye
19 Eki 2013
153
0
istanbul
kardeşim baksana yorumlara adam telefona konmak için 30 kere imeı değiştirsem bulmazlar demi diyo . ama ***ürüp polise verse polis bir şekilde sahibine ulaştır onu alan adam kaç bin tl para harcamıştır şimdi hak değilmi
Evet haklısın sana sozum surda kardesım ozellıkle belırttım dıkkat ettıysen FARKINDA OLMADAN hakaret edıyorsun dıye yoksa dusucelerınde haklısın soyleyebılırsın ama sunuda unutmakı ne olursa olsun kendısı sorumludur ve bız sadece fıkır verebılırız gerısı ona kalmıs sıkma canını

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
Evet haklısın sana sozum surda kardesım ozellıkle belırttım dıkkat ettıysen FARKINDA OLMADAN hakaret edıyorsun dıye yoksa dusucelerınde haklısın soyleyebılırsın ama sunuda unutmakı ne olursa olsun kendısı sorumludur ve bız sadece fıkır verebılırız gerısı ona kalmıs sıkma canını

kardeşim biraz sinirendim için düşünemedim senden arkadaştanda özür dilerim .

hak yiyenlerden nefret ediyorumda kusura bakmayın böle birşey karşında sakin duramazdım

MeRt-KinG

Uzman üye
7 Ocak 2013
1,720
1
TurkTeam
senın dedıgın en son geldıgın ulkeden gelırken pasaportuna ısletmen gerekıyor yenı sısteme gore ıslı degılse ulke ıcı arama yapıyorlar ve tabı bunlardan haberın olmuyor ve sucsuz oldugunu kanıtlasan bıle devletı kandırmak gıbı suclardan ceza alırsın

Bu sözleri söyleyen Sen Değilmisin ?

BalBazarr

Üye
19 Eki 2013
153
0
istanbul
senın dedıgın en son geldıgın ulkeden gelırken pasaportuna ısletmen gerekıyor yenı sısteme gore ıslı degılse ulke ıcı arama yapıyorlar ve tabı bunlardan haberın olmuyor ve sucsuz oldugunu kanıtlasan bıle devletı kandırmak gıbı suclardan ceza alırsın

Bu sözleri söyleyen Sen Değilmisin ?

evet benım ama senın kastın ayrı sandım ondan dedım neyse uzatmayalım her halukarda imeal attırmazsan suclu duruma cıkıyorsun

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
arkadaşlar şimdi bunları cevap alayım

1. Şİmdi gittim samsun galaxy s4 telefoncuya gidip imei attırdım sonra şöyle telefon takası yapn yere gittim telefonu takas ettim sonra bişe çıkmaz demi imei degiştikten sonra polis filan bulamaz demi bide en son imei numarası nerede degiştirildi diye görürmü polis

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
Beyler konu post bayabi kasıldı yeter !!!!

Ve arkadaş hayırı iş yapmıyo haram iş yapıyo böle sanki adam cenetlik iş yapıyoda akıl vermeyin vırakında yardım merkezindeki diğer konularda çözüm yakalsın !!!!!!!!!!!

nakahcr7

Üye
28 Eyl 2013
176
0
Kardeşim allahını seviyosan bizi çoçuk yerine koyma konu 6 sayfa yorum yapılmış bunun 30 ime değiştirsem polis yaklamaz demi sonra güzel bir telefonla takas ederim ohh ne güzel olur !!!1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.