mailden bulma

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
Arkadaşlar ben telefon buldum yerde galaxy galiba o telefonun sahibi o telefonu bulabilrmi sizce ben hattını filan bataryayı çıkardım

yani o telefonu mail veya emei den filan bulabilrmi polise gitse ?

topraksk

Üye
29 Eki 2013
90
0
İzmir
Kardeş bence hiç değmez günaha girmeye düşünsene senin telefonun olsaydı çok üzülürdün kayboldu diye hani saklıcam 1 ay sonra felan çıkarırım diye ama şöyle bir şey var adam eğer uğraşmassa sıkıntı yok ama peşine düşerse felan hiç gerek yok hem o telefondan hayır gelmez :)

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
Arkadaşlar aslında böyle bir telefon yoktu ben olursa diye cevapları almıştım .

ben sadece sorularıma cevap aradım telefon var saydım ama yok arkadaşlar telefon :)

şimdi telefon IMEI numarsını degiştirdik

telefonu daha hiçbir şekilde bulamazlar demi ?

bide şu soruma cevap alsam ? :D

hackerkadim

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
608
0
World that.
Kardesım kaybeden kımse verme akıllansınlar.Benı yontem :D Yakalanma konusuna gelırse neredeyse hıc bır Turk bunu hepiimiz biliyoruz IME numarasını kaydetmeyız burdkaı cogu kısede ezbere bılmez emın ol o yuzden adam polise vericek bir bilgisi yoktur paraya ıhtıyacın varsa sat yoksada kullan gıtsın.

beddua01

Katılımcı Üye
15 Nis 2012
255
0
Lan başından belli telefon yoktu yokkk olsa ben oyle bişe yapmam sadece duydum araştırıyım dedim

telefon IMEI numarsını degiştirdik

telefonu daha hiçbir şekilde bulamazlar demi ? bu soruya cevap veren vrmı

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
evet bulurlar sebebi de şu mesela senin telefon akkılı telefon oldugu için mac adresleri var değil mi adamın telefondan imei değiştirsen bile eğer imei herhengi bir galaxy s4 e ait değilse anında belli olur ve her iki imei adresi kaptılır nerden mi biliyorum(Telefon işi yapıyoruz olursa sorun pm at konudan post kasma)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.