Merhaba. (Tanıtım.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeeshaKZ

Yeni üye
12 Eki 2019
1
0
Açıkçası burada, bu konularda fazla yeniyim. Bu tür bir hesap açtım çünkü okurken yazan kişiye katkı sağlamak istedim... Birkaç yazı okuduğumda nasıl bir giriş yapabileceğimi düşünürüm, oluşur kafamda demiştim fakat diğerleri gibi derin bilgilere ve derin bir geçmişe sahip değilim. Küçüklüğümden beri bu konuya ilgim vardı ama nereden, nasıl başlayacağımı hiçbir zaman bilemedim. Etrafımda buna elverişli insanlar olmadı, hep oyunlarla ilgili şeyler gördüm. Şimdi ise BT okuyorum ve sınıf arkadaşımın ekranında bu siteyi gördüm. Kısacası, buraya öğrenmek için geldim. Sonuçta bilmemek suç değil, hiç başlamamak bir suç...

12yim

Uzman üye
18 Ağu 2019
1,119
16
türkiye
Açıkçası burada, bu konularda fazla yeniyim. Bu tür bir hesap açtım çünkü okurken yazan kişiye katkı sağlamak istedim... Birkaç yazı okuduğumda nasıl bir giriş yapabileceğimi düşünürüm, oluşur kafamda demiştim fakat diğerleri gibi derin bilgilere ve derin bir geçmişe sahip değilim. Küçüklüğümden beri bu konuya ilgim vardı ama nereden, nasıl başlayacağımı hiçbir zaman bilemedim. Etrafımda buna elverişli insanlar olmadı, hep oyunlarla ilgili şeyler gördüm. Şimdi ise BT okuyorum ve sınıf arkadaşımın ekranında bu siteyi gördüm. Kısacası, buraya öğrenmek için geldim. Sonuçta bilmemek suç değil, hiç başlamamak bir suç...

merhabalar
ben bu sıteye anonım olmak ıcın gelmıstım deep webcı dıye cıktım

bende acıkcası hıcbırsey bıılmıyodum bu foruma ılk gelınce
bence ılk once anonımlıkten baslayabılırsın benım baya ılgımı cekıyor

7G4E

Üye
30 Eyl 2019
211
2
Deutschland
kader ortağız benimde çevremde hiç bu işlerle uğraşan yoktu kendim heves etip araştırarak öğrendim ama şunu bil bu forumda çok güzel şeyler öğrensen

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Hoşgeldin kurallara bakmayı unutma ben sana nerden başlayacağın konusunda yardım edeyim önce kendine bir alan belirle web hacking olur , proglama olur orası sana kalmış mesela web hacking i seçtin buu arda daha çok alan var ben örnek verdim diyelim web hackingi seçtin temel terimleri incele , web diillerini öğren , açıkları öğren bunları forumda bulabilirsin bunları araştırdıkça
araştırdığın konuların içinde illaki başka bilmediğin terimler olacak onlarıda araştır yani anlamadığın herşeyi öğren ööğrendikçe daha fazla şey çıkar bu zincir gibidir eğer işini gördüyse bu yazı ne mutlu bana:happy

coldplus

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
428
1
Forum da çok fazla konu var. Nerden başlıyacağına dair bir çok rehber konu var. Kendine göre bir yol çiz ve o yolda ilerle. Azmin ve sabrın varsa çok iyi şeyler başaracağına inanıyorum. Bu arada ben de Bilişim Teknolojileri okuyorum. 11.sınıfım. Kendimi hergün geliştiriyorum. Senin gibi benim de çevremde bilişim ile ilgilenen kimse yok. Tavsiyem, okulda öğrendiklerinle kalma. Çünkü okulda sadece temelini öğrenirsin. Senin kendini geliştirmen lazım. Sana şöyle rehberlik edecek konular bırakıyorum. İyi günler. Başarılar.
Keylo99 hocamızın rehber konusu. Baştan sona kadar okursan sana çok büyük bir yol gösterici olcağına eminim.
https://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/1789755-yaygin-kullanilan-programlama-dilleri-genel-bilgiler-teknik-detaylar.html
Buda Taipan hocamızın siber güvenlik rehber konusu. Baştan sona kadar oku..;
https://www.turkhackteam.org/siber-guvenlik/1614290-siber-guvenlige-giris-kilavuzu-taipan.html
Buda djcapkin hocamızın rehber konusu ;
https://www.turkhackteam.org/tht-yardim-merkezi/343060-hacker-olmak-istiyorum-diye-konu-acmadan-buraya-bakin-konunuz-silinir.html
Buda SeNZeRo hocamızın rehber konusu ;
https://www.turkhackteam.org/siber-guvenlik/1810038-mutlaka-okuyun-siber-guvenlik-bolum-rehberi.html

Sağlıcakla..

DerekFrost

Yeni üye
19 Ağu 2019
8
0
Birmingham
Merhaba. Ben de bu platforma kayıt oldum. 5-6 senedir takip ettiğim bir platformdu burası. Kendim askeri düşünceler ve konular hakkında makaleler yazar fikir belirtirim. Buradaki arkadaşlara da gündem ve askeri sistem hakkında bir katkım olması için makaleler yazmaya başlayacağım. Elimden geldiğince aktif olmaya çalışıyorum ancak şu sıra son sınıf olduğum için üzerimde aşırı bir yük var. Bu yük kalktığında daha rahat bir şekilde makale yazar, yeni bir şeyler öğrenirim bu platformdan. Tanıştığıma şimdiden memnun oldum. Umarım burası bize güzel şeyler katar, ki ben buna inanıyorum. Bilgisayar ile iç içe olan birisi olarak burada kendime çok şey katabileceğimi temenni ediyorum. Hedefimde buradan birkaç dost edinmek, buraya askeri makalelerimi yazmak, okunmak, ve siber ortamdan bir şeyler öğrenmektir. Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.