Merhaba,yeni üyeyim !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NctMrslv

Yeni üye
6 Şub 2019
10
0
Herkese Selam millet !Ben THT ailesine yeni katıldım.:yardimsever Hacking,design ve b. alanlarda azdan çoktan biliyorum ve araştırma yapmayı seviyorum,araştırmalarımda hep THT-nın makale'lerinden faydalanıyordum ve bende kuralları okuyup kabul ederek THT ailesine katılmaya karar verdim. Azerbaycandan katılıyorum. Merak alanım şimdi daha çok SQL injection açık bulma index atma shell atma ve bunun benzeri şeylerdir. Neler tavsiye edersiniz ?:eek:isbende

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Merhaba
Aramıza hoşgeldiniz. Forumda kalıcı olmanız dileğiyle.
Web hack alanına ilginiz varsa sql ile devam etmenizi öneririm. :)
İyi forumlar.

TheSwoR

Üye
26 Ocak 2019
55
0
World
Merhaba Dostum Öncelikle Forumumuza Hoşgeldin Aşşağıda Sana Yardımcı Olabilcek Bazı Şeyler Var Eğer Bunları Es Geçmezsen Asla Sorun Yaşamazsın

1) Misyonumuz < TIKLA >

2) Forum Rehberimiz < TIKLA >

3) Forum Kurallarımız < TIKLA >

Şimdiden İyi Forumlar Dostum

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Öncelikle Foruma Hoşgeldiniz
Kuralları ve Misyonu Okumayı Unutmayınız
Forumdaki Konuları İnceleyerek Kendinizi Geliştirebileceğinize İnanıyorum.
İyi Forumlar...

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Merhaba. Forumumuza Hoşgeldin. Burda Eminim İstediğin Bilgileri Öğrenip, Sorunlarını Çözeceksin. Buraya Bazı Linkler Bırakıyorum. Sana Yardımcı Olacaktır

1- Misyonumuz. ---> TIKLA <---

2- Forum Kuralları ---> TIKLA <---

3- Mutlaka Okunması Gerekenler ---> TIKLA <---

Thadar

Yeni üye
3 Şub 2019
17
0
Herkese Selam millet !Ben THT ailesine yeni katıldım.:yardimsever Hacking,design ve b. alanlarda azdan çoktan biliyorum ve araştırma yapmayı seviyorum,araştırmalarımda hep THT-nın makale'lerinden faydalanıyordum ve bende kuralları okuyup kabul ederek THT ailesine katılmaya karar verdim. Azerbaycandan katılıyorum. Merak alanım şimdi daha çok SQL injection açık bulma index atma shell atma ve bunun benzeri şeylerdir. Neler tavsiye edersiniz ?:eek:isbende

Hoşgeldin kardeşim. Forum kurallarını incelemeyi unutma.Umarım kalıcı olursun. Yanlış hatırlamıyorsam rütbeyi attığın mesaj sayısı belirliyor. Fakat mesaj arttırmak için Eline sağlık Emeğine sağlık v.b mesajlar yasak. Dediğim gibi forum kurallarına göz at.

Thadar

Yeni üye
3 Şub 2019
17
0

Siteye sızıp index atmak istiyorsan bu linke tıkla. Burda pek çok index bulabilirsin. Hepsi THT ile alakalı https://www.turkhackteam.org/web-programlama/1458287-21-tane-index-tht-ozel.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.