Çözüldü Mobil pubg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Beyler pubg hesabım Facebook ile bağlantılıydı Facebook hesabım kapanınca oyuna giremiyorum ne yapabilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

oldnco

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,532
5
Hesabı açamazsan kurtaramazsın masalesef. Facebooka bir kaç kere daha form gönder. Attığın mesajları falan söyle. Hesabın sahibi olduğunu kanıtlamak için

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Facebook hesabınızı açtırmadan maalesef hesabınıza erişmeniz mümkün değil. Facebook'a ticket atarak hesabınızın açılmasını talep edebilirsiniz. Hiç olmadı PUBG'yi silip, yeni bir hesap ile oynayabilirsiniz.

Tiseal

Üye
17 May 2018
137
0
World
Pubg hesabım çok iyiydi 45 level ve elmasdi şimdi tekrardan başlamak olmuyor kimliğimi gönderdim ama doğum tarihim galiba eşleşmedi hatırlamıyorum

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
Ticket göndermen sana yardım edecekleri anlamına gelmez. Ben şahsen sizin yaşadığınız sorunu farklı oyunlarda ve uygulamalarda birkaç defa yaşadım hiç geri dönüş alamadım...

Son düzenleme:

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,061
441
THT's database
Merhaba, Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kanaat getirilerek, daha fazla post kasılmasını önlemek ve sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip, "Çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.