Mobilde rat kurma

SonOrdu

Yeni üye
26 Tem 2021
8
1
26
iyi geceler cümleten telefona

DarkComet RAT

gibi bir programla giriş yapabilirmiyiz bana telefonlar pc lere göre daha savunmasız geliyor

ayriyetten

Keylogger yapıp atıcagımız bir program varmıdır

bi sahte site yapımı nasıl olur saygılarla

Moderatör tarafında düzenlendi:

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
409
TANRI DAĞI

DarkComet RAT

gibi bir programla giriş yapabilirmiyiz bana telefonlar pc lere göre daha savunmasız geliyor

ayriyetten

Dostum şuanda bu karışıklıkta yazssakta anlamassın her birine bir konu açarsan yardımcı olurum

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
230
Loxcey Sixs

DarkComet RAT

ayriyetten

Merhabalar, DarkCometRAT ile Android için RAT üretemezsiniz, fakat GhostCTRL, SpyNote ve DroidJack programları ile Android için hazır RAT üretebilirsiniz. IOS hacklemek istiyorsanız RAT kullanamazsınız, YouTube'a "IOS Exploltation" ve ya "IOS Hacking" yazabilir ve bu konu hakkındaki seminer ve videoları izleyebilirsiniz. "Hazır" keylogger üretmeniz için kullanabileceğin programları araştırdım, Spyrix Keylogger, KidInspector ve ActualKeylogger isimli programlara göz atabilirsiniz. Ayrıca ArdaMax Keylogger isimli program'da önerilmekte isterseniz bunu da kullanabilirsiniz. Sahte websitesi yapmak için yazılım bilgisine ihtiyacınız olacaktır, html ve css gibi frontend ve python ve java gibi backend programlama dillerini öğrenebilirsiniz.

SonOrdu

Yeni üye
26 Tem 2021
8
1
26
Merhabalar, DarkCometRAT ile Android için RAT üretemezsiniz, fakat GhostCTRL, SpyNote ve DroidJack programları ile Android için hazır RAT üretebilirsiniz. IOS hacklemek istiyorsanız RAT kullanamazsınız, YouTube'a "IOS Exploltation" ve ya "IOS Hacking" yazabilir ve bu konu hakkındaki seminer ve videoları izleyebilirsiniz. "Hazır" keylogger üretmeniz için kullanabileceğin programları araştırdım, Spyrix Keylogger, KidInspector ve ActualKeylogger isimli programlara göz atabilirsiniz. Ayrıca ArdaMax Keylogger isimli program'da önerilmekte isterseniz bunu da kullanabilirsiniz. Sahte websitesi yapmak için yazılım bilgisine ihtiyacınız olacaktır, html ve css gibi frontend ve python ve java gibi backend programlama dillerini öğrenebilirsiniz.
bir zamanlar bana biri bişey ögretsin diye yalvarıyodum :) teşekkürler

xeax

Uzman üye
15 Şub 2021
1,111
578
localhost

DarkComet RAT

ayriyetten

Merhaba @SonOrdu

DarkComet RAT yerine ASYNC RAT öneririm
Evet telefonlar daha savunmasız Çünkü antivirüs yüklemiyorlar (androiden bashediyorum
Keylog için ardamax gibi birşey vardı
Sahte site yapımı için googleye Phising script yazabilirsin

Son düzenleme:

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,604
418
KATO DAĞI
1. tabikide darkcomet ile rat atabilirsiniz ayrıntısını öğrenmeniz gerekiyor aynı şekilde fatrat ve androRat gibi programlarda işinize yarayabilir.

2.https://blackarch.org/keylogger.html
Windows için En İyi “6” Ücretsiz Keylogger - Teknoltan bu kaynakları inceleyerek istediğinizi gerçekleştirebiliceğinizi düşünüyorum.

3.ngrok.io kullanılarak yapılabilir
yada ögeyi incele yaparak sosyal mühendislik yapmak istediginiz sitenin kodlarını kopyalayıp kendinize bir site oluşturabilirsiniz iyi forumlar dilerim

Phishing sitesi nasıl kurulur ?

bu konuda sizlere yardımcı olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.