Modemimin şifresini nasıl öğrenirim

N01SY

Yeni üye
10 Ara 2017
6
0
İstanbul
Arkadaşlar merhaba benim ailem geçenlerde şifreyi değiştirdiler ben bu şifreyi nasıl öğrenirim bilgisayardan oyun düzenleyeceğim fakat söylesemde bana inanmazlar bilgisayarda sadece oyun oynadığımı düşünüyorlar neyse modem bizim şifreyi nasıl öğrenirim yardımcı olurmusunuz lütfen

MALUK37

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
625
0
Hatay&#10003
Dostum bilgisayar laptop ise ağ paylaşım merkezinden kablosuz bağlantıya tıklayıp güvenlik bölümden bulabilirsin eğer PC ise modeminizin ip adresini arama motorundan aratıp modemin arayüzene girip bulabilirsiniz

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
Merhabalar,
192.168.1.1 adresine (URL) modemin altında yazan genelde admin admin olur kullanıcı adı ve şifre girerek kablosuz sekmesinden öğrenebilirsiniz.
Ya da modemin altında yazan pin kodunu dumpper ile girerek kırabilirsiniz. Profiles kısmında şifreyi gösterir.

mehmetilya

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
254
0
Tht den
Cmd'yi Aç Komut Satırına
Komutunu Yazıp Enter'e Tıkla

ZX5j6Z.png

6aDpV7.png

Çıkan Linklerin En Altındakini Kopyalayıp Siteye Gir
GmZWA6.png

Burada Modemin Arkasında Yazan Kullanıcı Adı İle Şifreyi Gireceksin
0R0Wo8.png

zjGO7Y.png

Bilgisayardan Giremezsen Telefondan da Deneyebilirsin

Son düzenleme:

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Dostum, eğer modeminizin şifresini önceden değiştirmediyseniz modeminizin markasına göre internetten aratarak standart ayaralara ulaşabilirsiniz (admin admin, ttnet 1234, admin password vb.). Şifrenizi değiştirdiyseniz ve hatırlamıyorsanız fabrik ayarların dönmekten başka seçenğiniz yok maalesef. Reset işlemini modemin arkasında ki reset tusşuna iğne gibi ince aletlerle 5 - 6 sn. basılı tutup tüm ışıklar kapanıp tekrar açılıncaya kadar tutun ve modeminizin standart şifresiyle girebirsiniz. Turk Telekom kullanıcıysanız tek şifre aracılığıyla turk telekomun sitesinden modem ayarlarından da reset atabilirsiniz. İyi forumlar..

StrangerMinds

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
310
0
/home
Arkadaşlar merhaba benim ailem geçenlerde şifreyi değiştirdiler ben bu şifreyi nasıl öğrenirim bilgisayardan oyun düzenleyeceğim fakat söylesemde bana inanmazlar bilgisayarda sadece oyun oynadığımı düşünüyorlar neyse modem bizim şifreyi nasıl öğrenirim yardımcı olurmusunuz lütfen

Modemin internet arayüzünden öğrenebilirsiniz. Oraya giremiyorsanız Müşteri hizmetlerini arayın basitçe şifreyi unuttum modem ayarlarını sıfırlayabilir misiniz gibisinden basit bir diyalogla halledebilirsiniz ben öyle yapmıştım. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,159
325
İnternetinize bağlı bir cihazdan modem ıp adresinden giriş yaparak kablosuz menüsünden wifi şifrenizi bulmanız mümkün ve çok basittir. Kolay gelsin. İyi forumlar.

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
#9'un yöntemini deneyebilirsin ek olarak

Öncelikle “ES File Explorer” uygulamasını indiriyoruz.

indirip , kurulduktan sonra Android cihazınızda ki dosya yönetici uygulaması ile /data/misc/wifi klasörüne giriniz.

O klasör içerisinde “wpa_supplicant.conf” adlı dosyayı bulun ve açın. Açmak için herhangi bir text editörü ( Not defteri tarzı bir uygulama ile açın..) O dosyayı açtığınızda telefonunuzun daha önceden bağlandığı tüm wifi SSID ve PASSWORD’ları görebilirsiniz.+ Oradan hangisinin şifresini öğrenmek istiyorsan SSID ismine bakarak öğrenebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.