msn böyle kitlenir:D

die4me

Yeni üye
13 Ağu 2007
5
0
arkadaşlar msn kitlemek için sadece satırın sonuna kadar
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...........
doldurp bunu CTRL-v kullanarak ardarda göndermemiz yeterlidir. bunu adam çevrimdışı gözükene kadar yapın:D:D:Dmutlaka olcaktır:Dhiç yanılmadım yani:D

die4me

Yeni üye
13 Ağu 2007
5
0
arkadaşlar msn adresi diil pc kitlemek demek istedim:D kusra bakmayın yeni üyeyim ::D:D

mersinocak

Katılımcı Üye
13 Ağu 2007
308
46
mersin
gardaş taktik belli senin bilgisayarın en az 512 olacak azsa fıssss....diğer kişi için ise iş daha kötü ama pc kitlenmez msn donar ve kapatıp açar bunu ifadelerle uygularsan daha iyi olur ben msnimden diğer msnime uyguladım ve ctrlaltdelete yapıp ram ve cpuyu kontrol edin 512 ise sınıra yakın 256 lıklar kitlenir tabiki

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Arkadaş yanlış anlatmış beyler, forumda bunun videolu anlatımı dahi var.. Öncelik bu yazdığınız aaaa da bir ifade olması lazım özel ifade.. Daha sonra AraçLar > SeçenekLer > İletiler > İfadeleri göster i kaldırın ve ard arda gönderin.. Adamın PC donacak ve MSN'den düşecek.. O MSN'den düştükten sonra aynı yolu izleyip ifadelerinizi geri getirin.. Bu kadar yani..

DaTa

Yeni üye
11 Ağu 2007
25
0
Arkadaşlar bu harf değilde hareketli bir şey olsa yani harketli avatar bi simge gibi...Bu daha etkili olur ben çok yaptım...Karşıdaki pc kilitlenmiyor ama msn ni kapanıyor...Ekrandan kayboluyor...

DaTa

rapperboy592

Yeni üye
13 Ağu 2007
4
0
walla bişi olmadıı aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.