Msn den kim sildi denendi % 100 çalışır

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
kardeşim...
sitede 150 mesajı gecenler artık sitenin altını üstünü bilen kişilerdir diye düşünüyorum trojanlı virüslü birşey koyarlarsa saten ne olacağını bilirler...

Yani ama hala bana virüs varmı diyorlar eğer varsa sonuclarına katlanırım ben burda garanti çalışan işlere bakarım ve sizinle paylaşırım !!!:)

[BL]ooD

Yeni üye
5 Ara 2008
25
0
abi paylaşım için saol ama bunun kısa bir yolunu biliyorm ama tam emin deilim...vrildiysede pardon...

msninizi acın nick yerine tıklayıp seçenekleri secin soldaki menüden gizlilik deyin ordaki kişilerden silip silmediğini öğrenmek istediğiniz bir kişiye sağ clickl yapın(ınca) kişilere ekle - engelle- sil var eger sil yazısına basılmıosa (yazı silip deilse) adam seni silmemiştir basılıosa silmiştir...

raplasyon

Üye
1 Eyl 2008
108
1
arkadaslar site war bi tane bn onu kullanıom..fake dienler war ama harbi gösteriyo bi zarar görmedim...msn delete checker yazın bakın siteye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.