msnde gizli soru çalma

the hacKING

Katılımcı Üye
14 Tem 2007
357
5
Gördüğüm en amatör en güzel hack yöntemi tebrik şeytanla mı işbirliği içindesin:D?

yuussuuf

Yeni üye
1 Eyl 2007
1
0
s.a abii bu taktik zaten bılınıo ama dedıgın gıbı saf cok ulkemızde:D nese abii elinizde bu konuyla ılgılı program warsa bızımle paylasın pls ...!

LuiLui

Katılımcı Üye
26 Ağu 2007
345
0
İşe yarayabilir fakat... gizli soruyu rasgele yazanlar ve sallayanlarda var... paylaşım için teşekkürler ...

5 Ağu 2007
88
0
arkadaslar size komik gelebilir ama bu yöntemlede şifre calınabilir ,doğru söylüyor,safca ama düsen olur,ama bazı arkadaşların dediği gibi yok proğram olsa olmazmı demişler,onu unutun proğram olmaz,var diyen olursa lamer işi,inanmayan sonucuna katlanır,

crazyhack

Yeni üye
3 Eyl 2007
1
0
siz bunlar la mı urasıorsuınz daha amk ya bunları artık 2 yasındakı cocuk bıle yemıor artık... hey sen yedıncı msn ı caldım dıorsun bıde yasmıs oraya bn kafadan zaten bı calmada 10 tane calıorum . walla bn saymadım kac tane caldıgım suana kadar msn sayısı:) ama calamadıgımda yoqtur yane:D:D

Rüzgarın_Oğlu

Yeni üye
4 Eyl 2007
7
0
hehe saol dostum aynem katışıyorum biraz uğraştırıyor ama sonuç kesin sayılır illa bir msn kırcam diyen arkadaşlar a şiddetle tavsiyemdir

alpinsoy

Yeni üye
19 Ağu 2007
30
0
ya arkadaşlar saçma sapan şeler yazmayın şuraya laf olsun die ya...yok arabanın modeli neymiş bilmem ne..milleti salak mı sanıonuz siz ya..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.