Nasıl Hacker Olurum?

JonnieBrofer

Uzman üye
4 Ocak 2016
1,434
3
Dostum ben 5 yaşından beri bilgisayarla 9 yaşından beridir de yazılım , hack işleri ile uğraşıyorum kusura bakma ama daha gerçek anlamda " hacker " olduğumu düşünmüyorum , en azından daha 3 senem var .

JALKME

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
254
0
HACKER OLMAK 1-2 Siteye İndex Basmakla Olmuyor Açıkçası THT ye Başlamadan Önce Bende Öle Zannediyordum Ama Bana Göre HACKERLIK Bilgi işi Ne Kadar Çok Bilirsen O kadar İyisin(Bu Arada Bilmek Demişken Sadece Sosyal Medyayı Tanımak Programlama Dillerini Bilmek Değil Her Yönden Bilmek İngilizce Bilmek Genel kültürünün iyi Olması vs vs )

Son düzenleme:

08DarkShadow

Katılımcı Üye
24 Ağu 2017
978
1
Beyler nasıl hacker olurum nolur yardım edın hacker olmak istiyorum ve herşeyi bilmek istiyorum
Öncelikle bu eğitim setleri sana hackerlığı öğretmez bir hacker olmak için programlama bilgin olmalı bunlar web tabanlı olarak java PHP html javascript mySQL olabilir..
programlama olarak ise exploit yazabilmek için C ve C++ kendi virüslerini ve hack araçlarını yapmak için Python ve Ruby bilmen lazım
bunun yanında temel network bilgisi bilmen lazım
temel linux bilgisi'de işini kolaylaştırabilir ancak saydığım diller ile saten kendi araçlarını yapabilirsin
ve açıkları bilmen lazım bunlar sql xss gibi açıklardır bruteforce biilmen lazım dork yazmak'da önemlidir

CHE1LTOKS

Katılımcı Üye
31 Tem 2017
284
0
İstanbul
HOCAM ÖNCELİKLE MERHABA HACKER OLMAK İMKANSIZ DEĞİL ANCAK HACKERLİK DISARIDAN GÖRÜNDÜĞÜ KADAR KOLAY DEĞİL ÖNCELİKLE HACKER TÜRLERİNİ ARASTIRIN VE HANGİ TÜRDEN OLACAGINIZI SECİN

SİYAH ŞAPKALILAR-Web sitelerine zarar veren, kredi kartı gibi bilgileri çalan güvenlik ihlalleri yapan, botnet ve DDOS saldırıları yapan amaçları tamamen zarar vermek olan hackerlara verilen genel addır.

-

BEYAZ ŞAPKALILAR-Siyah şapkaların tam tersi işler yapan hackerlardır.Sistemleri tarar, güvenlik açıklarını bulur ve ilgili kişilere
raporlarlar. Pek çok Beyaz şapka bir şirket için çalışır. Şirket veya müşteri ürünlerini güvenlik taramalarından geçirirler. Bilgilerini zarar vermek için değil, zarar verilebilir açıklara sahip sistemlerin güvenlik açıklarını kapatmak için kullanırlar. Bu tür hackerler sistemler izinsiz giriş yapmazlar.

GRİ ŞAPKALILAR-Siyah şapkaların aksine, Gri şapka hackerlar izinsiz girdikleri sisteme zarar vermezler, sisteme giriş yaptıktan sonra sistemdeki güvenlik açıklarını giderirler. Gri şapkaları, Beyazlardan ayıran en büyük fark sistemlere izinsiz giriş yapmalarıdır. Fakat sistemdeki bilgileri kendi amaçları için kullanmazlar ve mümkünse sistemi yamarlar.

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Herşeyi bilmek istiyorum nedir ya ?

Bilgisayarın içinde neredeyse sınırsız işlem yapabilirsiniz.Herkes ne kadar bilirse o kadar işlem yapar.Gta V i dünyanın ilk bilgisayarında çalıştırabilirsin çok bilgiliysen mesela bir nasa programını 2003 yılında aldığı bilgisayarla çalıştıran "Hacker" mevcut..

Herşeyi bilme gibi bir durum yoktur

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Dostum Gidip internete nasıl hacker olurum diye yazmada sürekli forumda takıl son paylaşılanlara bak neler anlatılıyor anlıcaksın baştan ama şunu diyim kimse kendine ben hackerim demez bunu bil başkaları demeliki ozaman gerçek bir hacker olursun
(gözünü korkutmak gibi olmasın ama 1-2 ayda olucak iş değil baya emek vericeksin bütün sistemlerin zafiyetlerini öğreniceksin felan filan en aşşa 5yıl)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.