Nasıl para kazanılır?

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Merhaba arkadaşlar uzun süredir bu konuyu açmak istiyordum aslında konunun özeti para kazanmak bilgisayar konusunda biraz bilgi birkimim var (aşağıya birazdan yazıcam neler yapabildiğimi) bionluk vs gibi freelancer sitelerinden iş alamıyorum ne kadar ucuz fiyat çeksemde sanırım benden önce davrananlar oluyor site kurup para kazanmak istiyorum ancak post atmaya zamanım yok ve tek başına yürümüyor bu işler ayrıca hosting masrafı var bitcoin tarzı işlere hiç güvenmiyorum zaten sizce ne yapmalıyım aylık 50-100 yeterde artar gözüyle bakan biriyim
site açmak isterdim ancak her gün yazı yazamam dediğim gibi acaba script ile çekmek işe yarar mı?

Bilişim Tecrübe Örneklerim :
Yazılımlar : Visual Studio, Visual Studio Code, Corel Draw x7, Photoshop, AfterFX,Blender, Sketchup, Z Modeler, Camtasia, Adobe Flash, Adoba Adobe Audition . . .
Oyun Geliştirme, İnternet Sitesi Tasarlama, Masaüstü Yazılım Geliştirme, Tasarım . . .

Masaüstü Programlamada Kullandığım Diller: C# - VB
Web Programlama/Tasarım: HTML - CSS - JS

Son düzenleme:

R3born

Yeni üye
30 Ocak 2019
17
0
Kendine bir site aç (ücretsiz hosting ve domain kullanabilirsin). Yaptigin isleri siteye yükle referans olarak göstermek için. Daha sonra uzman fiverr benzeri bir sitede iş kovala.

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Merhaba Kendine Bir site Ac Ama Boyle Dizi Ve film.anlatici gibi Bir site makale Yazarak anlatabilirsin Dizileri ve filmleri lakim dizi ve film yukleme Işini dusunuyorsan vazgec cunku Hem telifli hemde Dava Aciyorlar Başin yana bilir.

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Bu sitelerin ne kadar kazandıracağı hakkında şüphem var çünkü güncel içerik paylaşmak önemli adsense için ve her gün film makalesi yazmam zor haliyle

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
Bu sitelerin ne kadar kazandıracağı hakkında şüphem var çünkü güncel içerik paylaşmak önemli adsense için ve her gün film makalesi yazmam zor haliyle

TAK3S

Katılımcı Üye
14 Eyl 2018
296
2
100 130 Tl Ye Smm panel Al wm Aracında satıolardı bi arkadaş 7 8 ay da kendi sunucusnda barındırıyordu ona otomatik ödeme ekle ve apili sistem ile tam otomatik para kazan

penka

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
522
0
konuşma yeteneğin varsa home office hat satış firmaları var.Onlar ile irtibata geçip işi al belki kazanırsın.Sattığın her üyelik başına 50TL yatırıyorlar.Sadece mikrofon ve kulaklığının olması yeterli.Googledan home agent müşteri temsilciliği de çıkar.İyi günler..

curaax09

Üye
9 Şub 2019
214
0
Nereye..
dostum aylık 50 100 tl lik bakıyorsan yardımcı olabilirim
1 tanesi 70 tl
1 tanesi 75 tl
1 tanesi 30 tl kazandırıyor
3ünü yaptığında 150-250 TL arası yapıyor ÖM den yazarsan yardımcı olurum

148mete

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
298
1
dostum aylık 50 100 tl lik bakıyorsan yardımcı olabilirim
1 tanesi 70 tl
1 tanesi 75 tl
1 tanesi 30 tl kazandırıyor
3ünü yaptığında 150-250 TL arası yapıyor ÖM den yazarsan yardımcı olurum

mesaj attım hocam bakarsınız

Site açmaya hiç kalkışma çok zor iş siteni kurdukdan sonra insanın makale yazası gelmiyor güncel içerik bulamazsın.

Bende öyle düşündüm hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,406
Kendinde bir e ticaret sitesi aç örneğin yazılım yapılır grafikerlik yapılır gibi bu siteyide arkadaslarin paylaşsın hit oluşsun hit oluşunca zaten gerisi çorap söküğü gibi gelir

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
Daha önce yaptığın bir site örneği filan varmı?
Bionluktan armuttan filan boşuna iş arama. Ayrımcılık yapıyorlar. Kendi tanıdıklarına öncelik özel üye gibi durumları var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.