Ne yapabilirim?

YFEE10NGU

Yeni üye
8 Ocak 2017
19
0
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhabalar konunun yerine gelince nerde açabileceğimi bilmediğim için buraya açıyorum değerli admine duyurulur.

Arkadaşlar tanıdığım birine gizli numaradan şaka yaptım (küfürsüz sadece ben kimim falan dedim) adam sinirlendi aramaya yemiyor polise vercem falan dedi.Cezamız ne olur? Ne yapabiliriz?

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
Konunun yardım merkezine açılması gerekti.

Meseleye gelirsek madem tanıdık birisi ara özür dile kardeşim belki yine sinirlenecek ama en azından yaptığın hatayı bir tık düşürebilirsin.

AytugEren1

Yeni üye
30 Eki 2015
34
0
Eskişehir
Dostum sadece bir kere arama yapıp rahatsız ettiysen gidip savcılığa başvursa bile bişey çıkmaz anayasadaki madde eğer arka arkaya aranıp rahatsız edilirse uygulanıyor. Bir aralar başıma gelmişti oradan aklımda kalmış.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.