Neden reyhanlı?!

Trial1689

Yeni üye
26 Eyl 2012
38
0
Hatay/Dörtyo
NEDEN REYHANLI?

Hatay'da arka arkaya 4 patlama oldu. Reyhanlı ilçesinde...
Peki neden Reyhanlı?
Neden Kırıkhan, Antakya, Dörtyol değil de Reyhanlı?
Adamlar işini biliyor.
Şu dönemde, yapılacak en iyi iş, patlama!

Reyhanlı neden önemli?
Bu vicdansız herifler bakmaz gözyaşına milletin!
Reyhanlı'da Kürt, Türk, Arap bir arada yaşıyor.
Üstelik birde Suriye'li sığınmacılar da var!
Tam adamların istediği gibi. 1 taşla 4 kuş.
Hem Türk'ün canını yak, hem Kürt'ün, hem Arap'ın...
Üstüne birde olaya, "Suriye'li sığınmacı yaptı!" süsü verdi isen, halkı Suriye'lilere karşıda kışkırttın mı;
Tam da istedikleri gibi,
Tam da amaçladıkları gibi bir olay çıkar ortaya!
Uyanık ol Müslüman!
Kardeşine sahip çık!

Türk-Kürt kavgası da çıkar bu ortamda,
Kürt-Arap kavgası da çıkar, Türk-Arap kavgası da çıkar...

Velhasıl kelam, Reyhanlı karışık bir yer, akıllıca bir seçim vatan millet düşmanları için!
Bu oyuna gelmemek bizim görevimizdir.."

Elli kişi öldü,
Allah rahmet eylesin, yüzden fazla yaralı var,
Allah şifâ versin..

johnforbesnash

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
341
0
32
neden reyhanlı suriyeye en yahın bölge ve mültecilerin bulunduğu yer böyle bir patlamayı pkk gerçekleştirecek olsaydı burayı seçmezdi emin olun geçmiş günlerde esed türkiye yi tehdit etmişti.

F0r3v3r

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
491
0
Mersin
Haklısın kardeşim zaten kara günde birbirimize kilitlenmemiz gerekiyor. Kardeşi kardeşe vurdurmak istiyorlar bu oyuna gelmeyelim arkadaşlar.

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
NEDEN REYHANLI?

Hatay'da arka arkaya 4 patlama oldu. Reyhanlı ilçesinde...
Peki neden Reyhanlı?
Neden Kırıkhan, Antakya, Dörtyol değil de Reyhanlı?
Adamlar işini biliyor.
Şu dönemde, yapılacak en iyi iş, patlama!

Reyhanlı neden önemli?
Bu vicdansız herifler bakmaz gözyaşına milletin!
Reyhanlı'da Kürt, Türk, Arap bir arada yaşıyor.
Üstelik birde Suriye'li sığınmacılar da var!
Tam adamların istediği gibi. 1 taşla 4 kuş.
Hem Türk'ün canını yak, hem Kürt'ün, hem Arap'ın...
Üstüne birde olaya, "Suriye'li sığınmacı yaptı!" süsü verdi isen, halkı Suriye'lilere karşıda kışkırttın mı;
Tam da istedikleri gibi,
Tam da amaçladıkları gibi bir olay çıkar ortaya!
Uyanık ol Müslüman!
Kardeşine sahip çık!

Türk-Kürt kavgası da çıkar bu ortamda,
Kürt-Arap kavgası da çıkar, Türk-Arap kavgası da çıkar...

Velhasıl kelam, Reyhanlı karışık bir yer, akıllıca bir seçim vatan millet düşmanları için!
Bu oyuna gelmemek bizim görevimizdir.."

Elli kişi öldü,
Allah rahmet eylesin, yüzden fazla yaralı var,
Allah şifâ versin..

peki sence bunları yapan kim?
kürtelrmi,dış güçlermi,esat rejimimi

bence esat rejimi.

son 2 yılda türkiyeye yapmadığı şey kaldımı
uçak düşürüldü 2ölü
şanlıurfaya top düştü 4 ölü
cilvegözü patlaması 12 ölü

eğer bu işin arkasında suriye çıkarsa esat da var dnemez tabiki ama bu sabah rastladığım habere göre:MİT uyarmış | Mynet Haber

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
niye türkiye hala bişey yapmıyor 100lerce vatandaşlarımız öldürüldü ?

1=>olay daha açıklığa kavuşmadı belkide ülke dış güçler tarafından savaşa sürükleniyorç
2=>SAVAŞ ÇIKARSA DAHA DA ÇOK İNSAN ÖLECEK.!!! ve bunu kimse istemez.
3=>insanların ölmesiylede iş bitmiyicek ekonomi pert olucak,ülkede gelişme durucak ve hatta gerileme meydana gelicek,yıllık kişi başı düşen milli gelir düşecek ve ülke emperyalist bir duruma düşücek!

>BÖYLE DAHA İYİ<

Olay ortaya net bir şekilde çıkarsa angrejman kuralları gereği bir şeyler yapılacaktır elbetteki.

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
Esad salak mı ülkesinde bir bela varken Türkiye'ye de saldırsın . Bunu matığınız alıyor mu ? Neden bi kişi 2.düşmanı edinir ki ? Bu iş Esad'ın işi değil . Ancak yapanlar Esad yapmış gibi gösterip asıl sizi Esad'a karşı kışkırtmak istiyor. Ve Türkiye'nin Suriye'ye doğrudan müdahale etmesini istiyor . Ve yorumlara bakıyorum da galiba bu konuda başarılı olmuş ve sizin beyinlerinizi yıkamış . Saldırıyı kim yaptı derseniz benim teorim şudur . Saldırıyı muhalifler yaptı çünkü . Esad'ı kendileri yenemediler çok kayıp veriyorlar . Bu yüzden Türkiye'de bomba patlatıp suçu Esad'ın üzerine yıkarak Türkiye'yi askeri müdahale yapmaya teşvik ediyorlar. Olay bundan ibaret arkadaşlar . Bunları sağdan soldan duyduğum bilgilere dayanarak değil , kendi yaptığım araştırmalar sonucunda yazıyorum . Bunu da belirteyim .

brutal hack

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
644
0
uzaydan
Esad salak mı ülkesinde bir bela varken Türkiye'ye de saldırsın . Bunu matığınız alıyor mu ? Neden bi kişi 2.düşmanı edinir ki ? Bu iş Esad'ın işi değil . Ancak yapanlar Esad yapmış gibi gösterip asıl sizi Esad'a karşı kışkırtmak istiyor. Ve Türkiye'nin Suriye'ye doğrudan müdahale etmesini istiyor . Ve yorumlara bakıyorum da galiba bu konuda başarılı olmuş ve sizin beyinlerinizi yıkamış . Saldırıyı kim yaptı derseniz benim teorim şudur . Saldırıyı muhalifler yaptı çünkü . Esad'ı kendileri yenemediler çok kayıp veriyorlar . Bu yüzden Türkiye'de bomba patlatıp suçu Esad'ın üzerine yıkarak Türkiye'yi askeri müdahale yapmaya teşvik ediyorlar. Olay bundan ibaret arkadaşlar . Bunları sağdan soldan duyduğum bilgilere dayanarak değil , kendi yaptığım araştırmalar sonucunda yazıyorum . Bunu da belirteyim .

'1=>olay daha açıklığa kavuşmadı belkide ülke dış güçler tarafından savaşa sürükleniyor.'
bunu ilk made olarak yorumlamışım diğmi. Ayrıca savaş karşıtı olduğumu çok net blr şeklde bidirdim

Son düzenleme:

R ` qN

Uzman üye
3 Eyl 2010
1,937
0
Bursa
'1=>olay daha açıklığa kavuşmadı belkide ülke dış güçler tarafından savaşa sürükleniyor.'
bunu ilk made olarak yorumlamışım diğmi. Ayrıca savaş karşıtı olduğumu çok net blr şeklde bidirdim

Dediğinden hiç bir şey anlamadım açık yazarsan anlayabilirim ve yanıtlayabilirim.

Erine

Yeni üye
9 May 2013
37
0
öncellikle ölenlerin ailelerine ve yakınlarına allahtan rahatmet temmeni ediyorum mekanları cennet olsun neden reyhanlı dersen hatay zaten sınıra yakın ve barış dönemi vs bence yok bi bölüm pkklıyı gönderiyorlar yerine daha ciddi şeyler yapıyorlar bunlar 2 3 çapulcunun yapacagı cesaret edecegi iş degil bunların başında salam adamlar varki onlardan aldıkları cesaretle yapıyorlar 50 kişi 50 anne evladı ister kürt ister türk hepsi anne evladı hepsini allah'u tala yarattı .dikkat edin patlama oldu televizyonlardan bile reyhanlı ile ilgili ilk 2 3 gün haber verdirttirmediler bugun enkazdan hala ölü çıkarıyorlar devlettin top yas etmesi gerekirken ülkede böyle şeyler yapılmamalıydı failleri buluk izlerini sürüyoruz. Yapan yaptıran zaten sizsiniz daha ne arıyorsunuz suçluyu devletimizin meclismizin içindede var casus lar neyse bir çok denilecek şeyler var bunlar sadece aklıma gelenler iyi forumlar

GhostSOUL

Yeni üye
14 May 2013
3
0
Bu arada ölü sayımız malesef 55 değil 177 kişidir 177 kişi öldü diyen doğruyu konuşan habercimizde şuan hapiste :(

Daghanb

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
409
0
neden reyhanlı sorusunun cevabını bugün bir sohbette verdim, yazsam sayfaları bulur düşündüklerimi anlatmak. fakat size bir tüyo; Reyhanlı zaten aylardır diken üstünde fakat bizim yaloş basın bunu gündeme getirmiyor, yerel halk ve suriyeliler arasında 6 aydır süregelen gerginliğin el-kaide ile harmanlanması reyhanlı olayını tetiklemiştir. ve şunu da unutmayn ösoya silah,mühimmat , ilaç, hasta nikili gibi lojistik işlerin merkezi de keza reyhanlıdır vs.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.