Neden reyhanlı?!

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
1=>olay daha açıklığa kavuşmadı belkide ülke dış güçler tarafından savaşa sürükleniyorç
2=>SAVAŞ ÇIKARSA DAHA DA ÇOK İNSAN ÖLECEK.!!! ve bunu kimse istemez.
3=>insanların ölmesiylede iş bitmiyicek ekonomi pert olucak,ülkede gelişme durucak ve hatta gerileme meydana gelicek,yıllık kişi başı düşen milli gelir düşecek ve ülke emperyalist bir duruma düşücek!

>BÖYLE DAHA İYİ<

Olay ortaya net bir şekilde çıkarsa angrejman kuralları gereği bir şeyler yapılacaktır elbetteki.

Olucak, biticek, düşücek.... Dilimizi kullanırken daha duyarlı olabilsek keşke...

Esad salak mı ülkesinde bir bela varken Türkiye'ye de saldırsın . Bunu matığınız alıyor mu ? Neden bi kişi 2.düşmanı edinir ki ? Bu iş Esad'ın işi değil . Ancak yapanlar Esad yapmış gibi gösterip asıl sizi Esad'a karşı kışkırtmak istiyor. Ve Türkiye'nin Suriye'ye doğrudan müdahale etmesini istiyor . Ve yorumlara bakıyorum da galiba bu konuda başarılı olmuş ve sizin beyinlerinizi yıkamış . Saldırıyı kim yaptı derseniz benim teorim şudur . Saldırıyı muhalifler yaptı çünkü . Esad'ı kendileri yenemediler çok kayıp veriyorlar . Bu yüzden Türkiye'de bomba patlatıp suçu Esad'ın üzerine yıkarak Türkiye'yi askeri müdahale yapmaya teşvik ediyorlar. Olay bundan ibaret arkadaşlar . Bunları sağdan soldan duyduğum bilgilere dayanarak değil , kendi yaptığım araştırmalar sonucunda yazıyorum . Bunu da belirteyim .

Kısmen haklı olduğunu düşünüyorum dostum Bir ekleme yapmalıyım ama; Şu bop denen alçak planı iyice inceleyin bakalım altında kim var..? Hangi devlet adamı ülkesinde böylesi önemli olaylar olurken obama amcasını ziyarete gider...?

neden reyhanlı sorusunun cevabını bugün bir sohbette verdim, yazsam sayfaları bulur düşündüklerimi anlatmak. fakat size bir tüyo; Reyhanlı zaten aylardır diken üstünde fakat bizim yaloş basın bunu gündeme getirmiyor, yerel halk ve suriyeliler arasında 6 aydır süregelen gerginliğin el-kaide ile harmanlanması reyhanlı olayını tetiklemiştir. ve şunu da unutmayn ösoya silah,mühimmat , ilaç, hasta nikili gibi lojistik işlerin merkezi de keza reyhanlıdır vs.

Haklısın dostum..

2144

Yeni üye
29 Ağu 2010
11
0
NEDEN REYHANLI?

Hatay'da arka arkaya 4 patlama oldu. Reyhanlı ilçesinde...
Peki neden Reyhanlı?
Neden Kırıkhan, Antakya, Dörtyol değil de Reyhanlı?
Adamlar işini biliyor.
Şu dönemde, yapılacak en iyi iş, patlama!

Reyhanlı neden önemli?
Bu vicdansız herifler bakmaz gözyaşına milletin!
Reyhanlı'da Kürt, Türk, Arap bir arada yaşıyor.
Üstelik birde Suriye'li sığınmacılar da var!
Tam adamların istediği gibi. 1 taşla 4 kuş.
Hem Türk'ün canını yak, hem Kürt'ün, hem Arap'ın...
Üstüne birde olaya, "Suriye'li sığınmacı yaptı!" süsü verdi isen, halkı Suriye'lilere karşıda kışkırttın mı;
Tam da istedikleri gibi,
Tam da amaçladıkları gibi bir olay çıkar ortaya!
Uyanık ol Müslüman!
Kardeşine sahip çık!

Türk-Kürt kavgası da çıkar bu ortamda,
Kürt-Arap kavgası da çıkar, Türk-Arap kavgası da çıkar...

Velhasıl kelam, Reyhanlı karışık bir yer, akıllıca bir seçim vatan millet düşmanları için!
Bu oyuna gelmemek bizim görevimizdir.."

Elli kişi öldü,
Allah rahmet eylesin, yüzden fazla yaralı var,
Allah şifâ versin..

Çünkü Hatay türkiyenin Bence En Uluslu Kenti Ondan Dolayı Türkiyedeki Olaylar Çözülmeden Karmaşıklık yarttılar

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Bazı kendiniz akıllı sanalar sanki gerçekleri onlar görüyormuşta biz göremiyoruz zannrdiyolar ki aslında kendileri başkalarına kandırıldığını söylerken kendilerinin kandılıdğının farkında değiller.Açın biraz tarafsız kaynaklardan haber okuyun.

anm18

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
683
0
ABD ve ya İsrailin parmağı var. Kesinlikle siyonistlerin parmağı var. Olayın PKK ile alakası yok.

23 Nis 2013
166
0
Ankara
İstihbaratı da gördük savaş sınırıı ama nedense bir polis bir jandarma bir ambulans bir itfaiye yok
Devletin başındaki insanlar gitmeli
şuan ki yönetim biçimimiz cumhuriyet demokrasi değil ağır faşiszm dir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.