Nedir bu Fake ?

61sinan61

Katılımcı Üye
4 Ağu 2007
292
0
kardeş ellerıne sağlık guzel çalışma ve en cokta anlartımı çok guzel anşalılır kelımeler secmişsin bazılarının ne dediği belli olmuoy teknık olarak konuşanlar için dedım

clark015

Katılımcı Üye
24 Haz 2007
479
6
31
wwW.TuRkHacKtEam.oRG
nAsıl yani fakeyi bilmiyolarmı Burdakilerin bazıları msn hack Diye FAke yapıyolar ama neyseKi Yakalanıyolar şunu dA BELİRTİM hİÇ BİR şeKİLDE .HTML dOSYALARINA hOTMAİLİNİZİ vE şİFRENİZİ yAZMAYIN

teŞekkürler 3333 Belirttiğin İçin

elfidam

Yeni üye
5 Eyl 2007
1
0
selam

biliyorum önce bi tanışma faslı yapmalıydım ama gerçekten işim çok acil. ben bu forumda yazdığın mynetten üyelikle msn şifresi alma işini yapamadım. daha doğrusu senin fake linklerini göremiyorum. orada takıldım bana yardım edebilir misin??? bu arada çok güzel yazmışsın çok beğendim. şimdiden teşekkür ederim iyi geceler...

ciklet-bb

Yeni üye
20 Eyl 2007
2
0
ya yapamadım kardeş baya ugraştım ama fake codlarında bi problem oluoo bi benim yerime alırmısın?? ben sana msn mi falan versem lütfen benim yerime alırmısın???msn adresim [email protected]

ciklet-bb

Yeni üye
20 Eyl 2007
2
0
benm için alabilirmisin ben beceremedimde kardeş bana bi yardım edermisin sanırım kodlarda problem oluoo bi el at ya ben sana vereyimmm msnmi gel bi konuşalım msnem [email protected]

ShaggY

Yeni üye
21 Eyl 2007
3
0
Kardeş Demişsin Yukarıda 4 Tane Lİnk Verdim Lİnkler Gözükmüyor Nasıl Olacak?

ShaggY

Yeni üye
21 Eyl 2007
3
0
E Biliyorsan Bize Söyle Arkadaş Açıklamış Ama 4 Tane Lİnk KOydum Demiş Linkler Meydanda YOk Nereye Ana Sayfayamı Koymuş :D
Biliyorsan [email protected] Ekle Ve Söyle Lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.