Need for Speed Shift-Reloaded rip tek link full indir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
SoOrmG.jpg
Need for Speed Shift-Reloaded rip full tek link oyunu indir
Crack: Gerekli değil​
Özellikleri repaka:
1) 1GB RAM ve 8 GB HDD gerektirir.
AÇILAN SAYFADA OR DOWNLOAD A TIKLA

Moderatör tarafında düzenlendi:

nunus

Yeni üye
17 Eyl 2009
7
0
Şimdi indiriyorum umarım çalışıyordur.İndirme bittikten sonra yorum yazarım.

takkami

Yeni üye
17 Eyl 2009
2
0
Ben indirdim arkadaşlar.Çatır çatır çalışıyor ama müzik yok gibi geldi bana :D araba sesleri,ortam sesleri var ama müzik filan yok.acaba oyunun normalinde mi yok?yada bu indirmemiz gerekenin 2gb olması bundan mı kaynaklanıyor?yani müzikler içinden alınmış mı?Yinede paylaşım için teşekkürler ;) Gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz arkadaşlar.
Oyun hakkında;
Full grafikte oynuyorum ama yol,araba hariç diğer ortamın görüntüleri kötü.Yani araba ve yol çok gerçekçi ama diğer kısımlar üstünde pek durmamışlar sanırım.Hemen dikkat çekiyor.Ayrıca yarışa giriş yüklemeleri bana uzun geldi.Yoksa bende mi bir problem var?Saygılar...

Son düzenleme:

nunus

Yeni üye
17 Eyl 2009
7
0
Ellerinize emeğinize sağlık hakkaten çatır çatır çalışıyor oyun. Kaçırmayın Derim. Ellerine sağlık dostum. Teşekkürler.

qwerty1234567

Yeni üye
17 Eyl 2009
5
0
müzik dosyaları çıkarılmıştır oyun yüklenince 4.5 gb oluyo da ben de hata verdi physixLoader.dll indirdim çalıştı ama bu sefer de yarışa başlarken windows exception fırlatıyo kapatılması gerekiyor felan diyo sorunu çözen arkadaşlar lütfen msj atsın

qwerty1234567

Yeni üye
17 Eyl 2009
5
0
riplenmiş oyunda sorun yaşadım yarış başlarken oyundan atıyo bu linkleri indirdiğimizde aynı sorun yaşanır mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.