Need for Speed Shift-Reloaded rip tek link full indir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmety17

Yeni üye
4 Eki 2009
2
0
Arkadaşım bilmiyorum benden mi kaynaklanıyor fakat makinamda 4 gb ram 512 mb ekran kartı var ve siyah ekranda takılıyor büyük ihtimal ekran kartımın ati radeon x1600pro series olmasından kaynaklanıyor tam olarakta bilemiyorum günahınızı almak istemem onun dışında oyun çatır çatır çalışıyor

xedzago

Yeni üye
5 Eki 2009
1
0
oyunu indirdim kurdum ama oyuna basladıktan bırkac dakıka sonra calısma hatası verıyor.. yardımcı olursan cok sevınıcem varmıdır bi çözüm yolu

humwe

Yeni üye
2 May 2007
1
0
teşekkürler indirdim şu an çalışıyor gerçi windows 7 de bir miktar sorun yaşattı bir kaç dll hatası verdi indirip klasöre kopyaladım ve physx son sürümünü kurdum program uyumluluğunuda 98 e aldım çok tuhaftır oyun çok rahat çalışmaya başladı sistemim amd x2 6000+ 4 gb ram ve hd4670 bu ufak bilgiler belki bir kaç kişinin işine yarar...

singplat

Yeni üye
30 Eyl 2009
4
0
tesekkurler kardesım 2 once ındırdım oyuna dalmısım tesekur etmekde gec kaldım :p cok saol oyun cok guzel . ben sımdıden bugetti aldım darısı sızın basına .

mskmsk1

Yeni üye
6 Eki 2009
1
0
Bu oyunun çalışması için Win XP de SP3 olması gerekli Vista da SP2 olması gerekli.
bilginize!!!

Son düzenleme:

folklorcu08

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
2,447
0
Daha BeLLi DeğiL
program çalıssında ben eklerım ıstedıgım muzıklerı ıcerısıne :D muslum cengız felan koparız yarıslarda daha ıyı hızlı suruluyor damar çalınca motocp ye yapmıstım manyak oluyordu sızlerde deneyın derım

halitmert1

Yeni üye
15 Eki 2009
1
0
arkadaşlar slm yaa ben indirdim ama ekranın yarısı siyah oluyo dahada ileri gitmiyor mecburen reset atıyorum bilginiz varmı acaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.