Okul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Eyl 2017
208
0
arkadaşlar merhaba ben yarın okula gideceğim fakat bazı şeyler yüzünden ödevimi yapamadım ne halt yapacağım bilmiyorum:D
Öğretmeniz çok sinirlidir aslında kız ama şurada hepimizi döver kadının girmediği spor branşı yok fitness ayrı bir ilgisi var hergün kursa gidiyor bir kaslı
hemde sinirlidir aslında normal de çok tatlı biri iyi kalpli ama çabuk sinirleniyor işte iyi kalplidir
kadın odtü kazandı ama sırf bir şeyler öğretmek için öğretmen oldu:D

ve üzülünce bende üzülüyorum aslında ödevimi yapmadım ve kızacak o yüzden okula gitmemem lazım ne yapıyım ne bahane buluyum hasta olma haricinden lütfen arkadaşlar yardım edin böyle bir şeyi herkes en az bir kere yapmıştır..
Bana lütfen yardım edin

30 Eyl 2017
208
0
öğretmenine Selam Söyle Bekar mı ?

24-28 arası İse Bana Yapabılırsın O Zaman Seni Dövdurtmem Bende Halterciyim :trl

Şaka Şaka Ödev Nedir ?

Hemen kanki jumping
alo hocam bak bekarsanız sana bir adam buldum ceylan gözlü mis kokan yakuşuklu :D
bana dalmasan sana ayarlarım bak..:D
bu arada cidden bekar ve erkeklerle dolaşmayı daha çok sever ciddiyim bak
ödev proje yani yapacak bir şey yok

kurusogan1

Yeni üye
1 Eki 2017
49
0
Diyarbakmaz
Hemen kanki jumping
alo hocam bak bekarsanız sana bir adam buldum ceylan gözlü mis kokan yakuşuklu :D
bana dalmasan sana ayarlarım bak..:D
bu arada cidden bekar ve erkeklerle dolaşmayı daha çok sever ciddiyim bak
ödev proje yani yapacak bir şey yok

O zaman Ona Şunları de Hocam 1 arkadaş var uzun boylu sarışın halterci Biraz sıvılcelı Sıze Ayarlayım Çok kaslı :trl

İnternete Bak Hazır Ödevler Var ;)

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Bak korkarak dalga geçmiyorum korkarak hocam kusura bakmayın bugün eve çok geç geldim ve çok yorulduğum için oturur oturmaz koltukta uyuya kalmışım yarına getirebilir miyim söz veriyorum hocam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.