Okul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
30 Eyl 2017
208
0
arkadaşlar merhaba ben yarın okula gideceğim fakat bazı şeyler yüzünden ödevimi yapamadım ne halt yapacağım bilmiyorum:D
Öğretmeniz çok sinirlidir aslında kız ama şurada hepimizi döver kadının girmediği spor branşı yok fitness ayrı bir ilgisi var hergün kursa gidiyor bir kaslı
hemde sinirlidir aslında normal de çok tatlı biri iyi kalpli ama çabuk sinirleniyor işte iyi kalplidir
kadın odtü kazandı ama sırf bir şeyler öğretmek için öğretmen oldu:D

ve üzülünce bende üzülüyorum aslında ödevimi yapmadım ve kızacak o yüzden okula gitmemem lazım ne yapıyım ne bahane buluyum hasta olma haricinden lütfen arkadaşlar yardım edin böyle bir şeyi herkes en az bir kere yapmıştır..
Bana lütfen yardım edin

30 Eyl 2017
208
0

bir umut lütfen yarın beni şiş görmek istemiyorsanız lütfen
bu kadın yasak dinlemez benden söylemesin lan daha geçen hafta boksda adam bayıtlmış ve kulüpten atılmış

Milliyetci87

Kıdemli Üye
1 Ocak 2016
4,332
0
necropolis
Bak dostum beni iyi dinle beni çok iyi dinle

Lütfen bana yardım et lütfen lütfen manzeret ver lütfennnnnn

Eğer varlığını ortaya koymazsan herkes seni ezer geçer.Bak o öğretmen dahi olsa tavrını ortaya koyman lazım.Fiziksel şiddet mi uyguluyor sende kendini savun ve hocaya ağır bir ses tonuyla bu yaptığının yanlış olduğunu söyle.Bir ödev için öğrenciye saldıran bir hoca gitsin bıraksın öğretmenliği.Yok eğer sözlü saldırı gerçekleştiriyorsa soğukkanlılığını koru.Bir halt yapamaz sana.Müdür vs taraf tutmazsa bir halt edemez.

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Şimdi sana taktik vereyim okula gideceksin ama gitmiyeceksin oradan internet kafeye gececeksin ve globfone denilen siteye girip babanın telefon numarasına okuldan bir bilgi vereceksin bugün oglunuz bu proje ödevini yaptıgı için okuldan erken gelecektir diye baban eger ugraşmazsa alta mebin linkini bırak az inandırıcı olsun diye sonra 5 dakka sonra eve gidip baba ben geldim diyip eger baban işte olursa o zamanda arar evi illa anneye söylersin taktik bu beyler taktik felaket lan ben bile düşünmemiştim böyle la

firehackturk

Yaşayan Forum Efsanesi
21 Ağu 2016
9,872
2
361
27
anka

bir umut lütfen yarın beni şiş görmek istemiyorsanız lütfen
bu kadın yasak dinlemez benden söylemesin lan daha geçen hafta boksda adam bayıtlmış ve kulüpten atılmış

Benim dayımın çocukları mermiye kafa atıyor leeeen! De...

Şaka biryana kardeşim, ödevini yap, hem öğretmenin gözüne girersin, hem azar işitmezsin.

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Eğer varlığını ortaya koymazsan herkes seni ezer geçer.Bak o öğretmen dahi olsa tavrını ortaya koyman lazım.Fiziksel şiddet mi uyguluyor sende kendini savun ve hocaya ağır bir ses tonuyla bu yaptığının yanlış olduğunu söyle.Bir ödev için öğrenciye saldıran bir hoca gitsin bıraksın öğretmenliği.Yok eğer sözlü saldırı gerçekleştiriyorsa soğukkanlılığını koru.Bir halt yapamaz sana.Müdür vs taraf tutmazsa bir halt edemez.

Hocam kusura bakmayında çok unutkansınız elinizin altında defter var siz yok şöyle yapamaz yok böyle yapamaz yazın ismini

30 Eyl 2017
208
0

Bak arkadaşım normalde hiç bir öğretmen beni dövemez ciddi anlamda kendimi savunmasını çok iyi bilirim fakat olay şu bu kadında farklı bir şey var bu kadına sadece bir kere karşı koya bildim ondadada yenildim

30 Eyl 2017
208
0
Şimdi sana taktik vereyim okula gideceksin ama gitmiyeceksin oradan internet kafeye gececeksin ve globfone denilen siteye girip babanın telefon numarasına okuldan bir bilgi vereceksin bugün oglunuz bu proje ödevini yaptıgı için okuldan erken gelecektir diye baban eger ugraşmazsa alta mebin linkini bırak az inandırıcı olsun diye sonra 5 dakka sonra eve gidip baba ben geldim diyip eger baban işte olursa o zamanda arar evi illa anneye söylersin taktik bu beyler taktik felaket lan ben bile düşünmemiştim böyle la

Özel Okul..!

jGozluk

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,927
4
Russia
Hocanın karşısında söyle hocam ödevi neden yapmadım diye neden sormuyorsunuzda neden ödevini yaptınmı diyorsunuz hiçmi düşünmediniz ben ne yaptıgımı ben hayatım ne oldugunu şimdi düşüncelerimi aglamak istiyorum söyliyemiyorum hergün içte tutuyorum hiç birşey yapmiyorum yaş küçük diyorsunuz ama anlamıyorsunuz bıktım duruyorum ve hiç birşey yapmıyorum ama o zaman kızın vurun istenildigini yapabilirsin ama sadece bilmenizi istiyom (arka müzik duygusal ben yandım eller yanmasın dj gözlügg)

30 Eyl 2017
208
0
hocanın karşısında söyle hocam ödevi neden yapmadım diye neden sormuyorsunuzda neden ödevini yaptınmı diyorsunuz hiçmi düşünmediniz ben ne yaptıgımı ben hayatım ne oldugunu şimdi düşüncelerimi aglamak istiyorum söyliyemiyorum hergün içte tutuyorum hiç birşey yapmiyorum yaş küçük diyorsunuz ama anlamıyorsunuz bıktım duruyorum ve hiç birşey yapmıyorum ama o zaman kızın vurun istenildigini yapabilirsin ama sadece bilmenizi istiyom (arka müzik duygusal ben yandım eller yanmasın dj gözlügg)

:d:d:d

30 Eyl 2017
208
0
Aslında ben ne zaman azar yesem burayı düşünürüm mr robot gibi dinlemem:D
böyle düşünürüm boşver ya benim THT gibi ailem var herkes böyle azar yemiştir biz bir aileyiz saten derim biz birbirimizi kollarız moral veririz derim
Aynı kafadayız nede olsa öyleyiz deme lan:D
aileyiz desin herkes hadi :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.