Çözüldü Okulumdaki bilgisayarlar virüs dolu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkRP

Yeni üye
30 Ocak 2019
29
1
Okulumdaki bilgisayarlar virüs dolu ve benimde sürekli USB ile dosya alıp kendi bilgisayarıma aktarmam gerekiyor bilgisayar f@tih ağına bağlı olduğu için virüs programı kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim :yardimsever

Moderatör tarafında düzenlendi:

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
3
22
Kafkasya
Arkadaşın da dediği gibi Google Drive, Mega NZ veya Yandex vb. Gibi sitelere dosyalarını yükleyerek işini halledebilirsin. Yada akıllı tahtaya ve telefonuna Shareİt uygulamalarını yükle ve eşleştir, dosyalarını gönder ben bu yöntemi çok denedim.

DarkRP

Yeni üye
30 Ocak 2019
29
1
F@tih ağı olduğu için maalesef her siteye giremiyorum

Bilgisayardan temizlemenin bir yolu var mıdır acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
14
767
ne çektirdi zamanında :)

çözümü
cmd yi aç

usb adı :
attrib /S /D -h -r -s

yaz sonra içindeki dosyanı al usb yi biçimlendir bu şekilde kendi bilgisayarına bulaşmıyacaktır
DarkRP

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.