Onlıne oyuna hile üretmek yardım

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
selam arkadaşlar ben onlıne oyun için hile tasarlamak yani üretmek istiyorum bu konuda az da olsa uzman olan arkadaşlar varmı acaba nerden ve nasıl başlamalıyım yani açıkcası siz arkadaşlarımdan tiyolar ve füf noktalarını almak istiyorum[/ şimdiden teşekkürler..

( bilgiler paylaşıldıkca güzeldir ):RpS_thumbup: :RpS_thumbup:

GECEGEZEN

Özel Üye
13 Şub 2016
2,518
1,350
Konuyu yardım merkezine açın birdahaikine..
Web tabanlı mı , indirilen oyunlardan mı ?
Web tabanlı ise fiddler , tamper data gibi bazı araçlar var işe yarayabilir.
İndirmeli ise injection yöntemleri kullanılıyor sanırım ancak uzman olmadığım için kesin konuşmayayım :)

hpgdisco

Yeni üye
8 Eyl 2016
15
0
Cheat engine - Acemiler

Charles - Uzmanlar

Sharleks - Uzay

Vazgeçilmez programım ve tavsiyem Charles tir. Game Anarji var adamlar bir hile yapıyorlar kimse fix atamıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.