Oyun hile programı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SzRaydNN

Üye
23 Mar 2012
236
0
Yapmak istiyorum silah hilesi para hilesi vs bunları yapmam için ne lazım program öğrenme filan

roo

Katılımcı Üye
11 Ağu 2011
293
0
Bursa
quick memory editor

1-programı açın
2-Trainer yapacağınız oyuna girin.
3-oyundayken miktarını değiştireceğiniz sayıyı(para,mermi vs) bi yere not edin oyunu durdurun.
4-starta basıp programa geçin.daha sonra add task yazan yere basıp oyunu seçin.sonra programdaki search value yazan kısma not ettiğiniz sayıyı yazın.(örneğin 30 mermi var,yazıyoruz)(birden fazla sonuç çıktı,olmaz)
5-daha sonra tekrar oyuna girin(programı kapatmadan)
6-oyundayken not ettiğimiz sayıyı değiştirmemiz gerekiyor.(Örneğin;30 mermi vardı bunu 19'a düşürdüm)sonra tekrar programa geri dönüyoruz.
7-şimdi search value kısmına değişmiş sayıyı yazın(30 mermi idi 19 oldu, 19 yazdım)
8-tamaaaam.şimdi enterledik ve 2 veya 3 sonuç çıktı.şimdi 1.sine sağ tıklayıp "edit lock" diyoruz.daha sonra açılan pencerede value kısmındaki sayıyı silip yerine istediginiz sayıyı yazın(cs için 3 basamağı geçmese iyi olur).sonra ok diyoruz. 2. ve 3. çıkan sonuçlarıda aynı 1. gibi yapıyoruz.ok.
9-Şimdi gelelim trainer inşa etmeye.yapacağınız iş çok basit program menüsünden trainer/build trainer deyip masaüstüne kaydedin.(Oyuna Bir daha ki girişinizde bu traineri açarak hilenizi aktifleştirebilirsiniz.)
10-programı kapatmadan oyuna girin bakalım ne olmuş
11-Aaaaaa mermimiz degişmiş ya siz bu işi söktünüz,hacker sınız siz ya
12-hadi by yorum bekliyom...
NOT1:tamamen kendi buluşumdur ve kendim yazdım...emeğe saygı
NOT2:bu yöntemi İstediğiniz oyuna uygulayabilirsiniz.(Online oyunlarda işe yarayamayabiliyor)

ALINTIDIR

-FOX-

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
4,675
0
kocaeli
quick memory editor

1-programı açın
2-Trainer yapacağınız oyuna girin.
3-oyundayken miktarını değiştireceğiniz sayıyı(para,mermi vs) bi yere not edin oyunu durdurun.
4-starta basıp programa geçin.daha sonra add task yazan yere basıp oyunu seçin.sonra programdaki search value yazan kısma not ettiğiniz sayıyı yazın.(örneğin 30 mermi var,yazıyoruz)(birden fazla sonuç çıktı,olmaz)
5-daha sonra tekrar oyuna girin(programı kapatmadan)
6-oyundayken not ettiğimiz sayıyı değiştirmemiz gerekiyor.(Örneğin;30 mermi vardı bunu 19'a düşürdüm)sonra tekrar programa geri dönüyoruz.
7-şimdi search value kısmına değişmiş sayıyı yazın(30 mermi idi 19 oldu, 19 yazdım)
8-tamaaaam.şimdi enterledik ve 2 veya 3 sonuç çıktı.şimdi 1.sine sağ tıklayıp "edit lock" diyoruz.daha sonra açılan pencerede value kısmındaki sayıyı silip yerine istediginiz sayıyı yazın(cs için 3 basamağı geçmese iyi olur).sonra ok diyoruz. 2. ve 3. çıkan sonuçlarıda aynı 1. gibi yapıyoruz.ok.
9-Şimdi gelelim trainer inşa etmeye.yapacağınız iş çok basit program menüsünden trainer/build trainer deyip masaüstüne kaydedin.(Oyuna Bir daha ki girişinizde bu traineri açarak hilenizi aktifleştirebilirsiniz.)
10-programı kapatmadan oyuna girin bakalım ne olmuş
11-Aaaaaa mermimiz degişmiş ya siz bu işi söktünüz,hacker sınız siz ya
12-hadi by yorum bekliyom...
NOT1:tamamen kendi buluşumdur ve kendim yazdım...emeğe saygı
NOT2:bu yöntemi İstediğiniz oyuna uygulayabilirsiniz.(Online oyunlarda işe yarayamayabiliyor)

ALINTIDIR

arkadaşımız programı kendisi yapmak istiyormuş hazır programla hile yapmak değil gene de saol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.