Özel DDOS Attack Programı.. // _EroS_ // THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
DOS & DDOS Nedir? Ne amaçla kullanılır?
DoS yani “Denial of Service” web siteleri veya bilgisayarlar üzerine düzenlenmiş bir çeşit hizmet aksatma yöntemidir. “Distributed Denial of Service” (DDoS) ise DoS saldırısının dağıtılmış olarak gerçekleştirilmesine denir. Yani saldırı yapan kimse bu saldırıyı tek bir IP üzerinden değil birçok IP üzerinden gerçekleştirir. Bunu programlanmış virüsleri internet üzerinden dağıtarak birçok bilgisayara yerleştirmek gibi yollarla gerçekleştirebilir. Eğer saldırı bir IP adresinden gerçekleştirilirse firewall bunu etkisiz hale getirebilir ancak bu saldırı birçok IP adresinden yapıldığı zaman firewall’un devre dışı kalmasına neden olur.

DDoS ile saldırıyı yapan gizlenebilir, bulunması çok zordur. Çünkü saldırgan saldırıya katılmaz. Yönlendirdiği IP’ler saldırıyı gerçekleştirir. Bu araçlara zombi denir. Bu saldırıya zombi saldırısı adı da verilebilir.

Programımızda Herşey açık olarak numaralandırılmıştır.. [1],[2] vs sıra numarasına göre gidin..

NOT: Saldırı derecesi [max: 5] olarak ayarlayın,öngörülen ayardır [orta düzey siteler için]

DOWNLOAD LİNK

ALTERNATİF LİNK

RARPASS: turkhackteam.net

NOT: Hata alan arkadaşlar netframework yüklesinler..

NETFRAMEWORK İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Unutmadan Virustotal linkinide verelim;
VİRUSTOTAL SONUÇLARI İÇİN TIKLA

NOT: Virus Total sonucu doğrultusunda görüldüğü gibi, Kaspersky,Nod32,mcAfee,Panda,Gdata vs gibi kendisini kanıtlamış büyük firmaların virüs olarak görmediği bir program; 43 Antivirüs programından sadece 9 tanesi virus olarak görüyor.. Sebebi ise; Hack aracı olması,zaten bulduğu virus olarakta HACKTOOLS olarak görünmekte,herhangi bir zararlı yazılım bulunmamaktadır. Herkesin gönlü ferah olsun

Son olarakta kullanım videosu vermek istiyorum;

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=fAEaUZAS9rE"]VİDEO İÇİN TIKLA​

[/URL]Misyon dışında kullanmamanız temennisiyle..

Selam ve Dua ile.. // _EroS_ //

Moderatör tarafında düzenlendi:

_Lucass_

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
671
0
eline saglık son zamanlar da gördüğüm en etkili programlardan birisi.

baran741

Katılımcı Üye
20 Ocak 2012
253
0
Sanki Bizimde Bağlantımız Ağırlaşıyor Çnkü Bir Siteye Denedim oldu Daha Sonra Kendiliğinde Kapandı :S ama önceden bazı sitelere cok hızlı giriyordu şimdi biraz yawaşladı sebebi saldırı yaptığımız için olabilirmi acaba

QAWZSE

Üye
27 Şub 2012
109
0
Sağol üstad.

Edit // Virüstotal'da PUP-GEN çıkmış.Nedendir ?

Son düzenleme:

Umut241

Yeni üye
3 Mar 2012
1
0
indiriyorum . sağol :) bu zombi yi . başkalarınada buşaltıra bilirmiyiz .yani . sitemize koyalım mesela . dosyayı . siteye girenler direk istediğimiz siteye . saldırsın. . Botnet . gibi .

HeavenLife

Katılımcı Üye
2 Mar 2012
257
0
indiriyorum kullanabilirsem çok iyi olur :)

dostum bu ne işe yarıyor? çalıştırdım siteme denedim. Sadece siteye girmedi çalışırken. durdurunca geri girdi siteye :D

ardahmet508

Katılımcı Üye
17 Ağu 2011
348
0
Hackerlar Odasından.
ben indirdim açtım ve işlemlere baktığımda 2 tane işlem var 1.hoic.exe 2.turkhackteam eros ddos atak falan yazıyor pc den sildim sonra reset attım bu seferde başlangıçta avg virüs buldu bu nasıl iş açıklarmısın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.