Özel DDOS Attack Programı.. // _EroS_ // THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinat

Katılımcı Üye
14 Eki 2011
290
0

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
eros abi ben bu programı açtım siteyi yazdım ancak bir kaç saniye sonra kendiliğinden kapanıyor otomatik men kapanıyor program

Saldırı ayarını ayarlayamadığın için oluyor; mesela 3 ile saldırman gereken siteye 5 ile ayar verirsen program sapıtıp kapatabilir..

TuqrahanXP

Uzman üye
10 Kas 2011
1,346
0
BİLSEM BİLİŞİM
Ekran kartından, ekran kartı sürücünden veya oyunun kendisinden kaynaklı bir durum olabilir. Aynı oyun cd'sini başka bilgisayara kurduğunda sorunsuz açılıyorsa problem bilgisayarındadır. O durumda da ekran kartı sürücünü güncelleyip tekrar dene. Can You RUN It | Can I run that game | Game system requirements ve listeden oyunu seç. Bakalım sistemin kaldırıyor mu... Kaldırmıyorsa yapacak bişey yok. Bence ekran kartı sürücüsündendir sorun büyük ihtimalle. Silip tekrar yükle. Kolay gelsin.

CRACK DEYİŞTİREBİLİRSİN

berg_

Üye
11 Nis 2008
221
1
program için teşekkürler sağlam prog.da sadece bizde kapalı gözüküyo başka pcden başka ipden denedimmi site açık kendimizi kandırıyomuş gibi oluyor ama bi etkisi warmı onu çözemedim hala :)

CoLTFeeT06

Uzman üye
1 Kas 2011
1,604
0
ANKARA
program için teşekkürler sağlam prog.da sadece bizde kapalı gözüküyo başka pcden başka ipden denedimmi site açık kendimizi kandırıyomuş gibi oluyor ama bi etkisi warmı onu çözemedim hala :)

Kardeşim bu program Dünyanın en etkili DDos programlarından biridir.
Saldırıyı tek başına yaparsan site sadece yavaşlar.Site saldırı ayarlarınıda düzgün yap.

kingdom13

Yeni üye
6 Nis 2012
1
0
bir sorum olucak mesela 1 siteyi dondurucam gerekenleri yapdım 5 dk de kilitleniyorsa 20 dk boyunca yapsam farklı etkiler bırakırmı ?

FromSky

Uzman üye
14 Eyl 2011
1,385
3
34
TÜRKİYE
sanki bizimde bağlantımız ağırlaşıyor çnkü bir siteye denedim oldu daha sonra kendiliğinde kapandı :s ama önceden bazı sitelere cok hızlı giriyordu şimdi biraz yawaşladı sebebi saldırı yaptığımız için olabilirmi acaba

siteye saldırı yaptığında site yavaslar ama daha fazla yaparsan site çöker fakat senin pc ne bir şey olacağını sanmıyorum

Literary

Yeni üye
7 Nis 2012
26
0
Daha Saldırı Yapmadan Program Dışa Bağlantı Verip Alıyor ve Kendini Startup' a kopyalıyor , ayrıca içinde 2 tane resource edilmiş exe var , İlginç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.