Para kazanma

berkayata

Katılımcı Üye
14 Kas 2008
526
0
Arkadaşlar belki konu bu bölüm için yanlış olabilir eğer öyleyse admin'lerden ricam konuyu uygun bir bölüme taşımaları ve silmeleri. Şimdiden teşekkür ederim. Sabah 9 akşam 20'ye kadar bilgisayar başındayım. Para kazanmak istiyorum artık. Bildiğiniz bir şey varsa söyleyebilir misiniz ? Url kısaltma vb. gibi. Teşekkürler. İyi forumlar.

Edit : Php script düzenleyebilirim. CodeCanyon script'lerini buluyorum ve Türkçe'ye uyarlayabiliyorum. Alıcı nasıl bulabilirim acaba ?

Edit : Twitter takipçi işlerinde de iyi para galiba.

Son düzenleme:

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Paidverts adında bir site. Günlük 12 miydi 16 mıydı neydi puan toplaman için reklamlar veriyor onları yapıyorsun. Puanlar BAP (Bonus Advertisement Points) diye adlandırılıyor. O puanları topladıktan sonra reklam alma hakkın doğuyor ve bu aldığın reklamların artık sana getirisi oluyor dolar olarak ama ilk başlarda çok az veriyor. Örn: 0.005 dolar falan veren reklamlar oluyor. Bu dediğim BAP oranı 1600 olduğunda reklam fiyatları yükseliyormuş diye okumuştum bir yerde. Ben de 2 gündür takılıyorum bu sitede. Üye olacaksanız referans olarak beni yazın Yani ref linkimi vereyim ordan üye olun lütfen. Yazmadığınız takdirde site otomatik olarak bi referans atıyor size. O da Türk çıkmayabilir yabancıya gitmesin para :)

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Paidverts adında bir site. Günlük 12 miydi 16 mıydı neydi puan toplaman için reklamlar veriyor onları yapıyorsun. Puanlar BAP (Bonus Advertisement Points) diye adlandırılıyor. O puanları topladıktan sonra reklam alma hakkın doğuyor ve bu aldığın reklamların artık sana getirisi oluyor dolar olarak ama ilk başlarda çok az veriyor. Örn: 0.005 dolar falan veren reklamlar oluyor. Bu dediğim BAP oranı 1600 olduğunda reklam fiyatları yükseliyormuş diye okumuştum bir yerde. Ben de 2 gündür takılıyorum bu sitede. Üye olacaksanız referans olarak beni yazın Yani ref linkimi vereyim ordan üye olun lütfen. Yazmadığınız takdirde site otomatik olarak bi referans atıyor size. O da Türk çıkmayabilir yabancıya gitmesin para :)

ben o siteden reklam işini 2 hafta hep durmadan yaptım ve bıktım yoruldum sıkıldım 2 dolar kazandım git başka yerde iş bul internette çok zor bence

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
Otomatik olarak yapabileceğim bir şey yok mu ? Mesela Google Chrome'a eklenti ekleyerek oluyor ya o tarz bir şey.

Otomatik olarak yapılamıyor bu dediğim sitelerde malesef. Captcha kodu ile ilerletiyor sayfayı. O yüzden mecbur manuel yapmak zorundasın. zaten yarım saatini almaz ya reklamları bitirmek. Bir de Cointellect diye bişey vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam coin miner dedikleri bir program. Ona da bakabilirsiniz ama onun getirisi ne kadar bilmiyorum. Henüz araştırmadım :)

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Otomatik olarak yapılamıyor bu dediğim sitelerde malesef. Captcha kodu ile ilerletiyor sayfayı. O yüzden mecbur manuel yapmak zorundasın. zaten yarım saatini almaz ya reklamları bitirmek. Bir de Cointellect diye bişey vardı sanırım yanlış hatırlamıyorsam coin miner dedikleri bir program. Ona da bakabilirsiniz ama onun getirisi ne kadar bilmiyorum. Henüz araştırmadım :)

günde 1-2 saaten fazla ayırıyodum sonunda 2 dolara ulaşa bildim paypala atcaktım ama atmıyor o kadar zamana bu kadar para çok az bende bıraktım

darkkk1907

Üye
5 Ağu 2009
235
0
İzmir
günde 1-2 saaten fazla ayırıyodum sonunda 2 dolara ulaşa bildim paypala atcaktım ama atmıyor o kadar zamana bu kadar para çok az bende bıraktım

Paypal hesabına aktarmak için (kesin olmamakla birlikte) 8-10 dolar kadar olması gerekiyor sanırım. Aslında günlük yarım saatlik çalışmaya bakarsan hiç yoktan iyidir ya taş atıp kolun mu yoruluyor sanki. Pc başında gereksiz oyunlara hepimiz vaktimizi harcamışızdır.Bunu da oyun gibi düşünüp vakit harcanabilir bence :)

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Paypal hesabına aktarmak için (kesin olmamakla birlikte) 8-10 dolar kadar olması gerekiyor sanırım. Aslında günlük yarım saatlik çalışmaya bakarsan hiç yoktan iyidir ya taş atıp kolun mu yoruluyor sanki. Pc başında gereksiz oyunlara hepimiz vaktimizi harcamışızdır.Bunu da oyun gibi düşünüp vakit harcanabilir bence :)

çok uzun 2 ay uğraşmak gerekiyor nerdeyse doğru düzgün işe girerim 10 kat fazla kazanırım

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Yandex Toloka Diye bir proje başlattı Arama Motorunda Duzgun Paylaşımda Bulunmak için uyelerden Destek Istıyor Bunun Karşılıgında Dolar Uzerınden Para Verıyor ($0.2 veya $0.4)gıbı Gorev başı para verıyor gorevlerde sana bır kelıme verıyor bu kelımeye gore en yakın fotografları secıyorsun suanda 3.52 dolarım var bu arada sallama yapmamaya calıs anketlerde cunku anketler tek tek ıncelenıyor sallıyorsan ya banlanıyorsun yada anket vermıyorlar

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
Yandex Toloka Diye bir proje başlattı Arama Motorunda Duzgun Paylaşımda Bulunmak için uyelerden Destek Istıyor Bunun Karşılıgında Dolar Uzerınden Para Verıyor ($0.2 veya $0.4)gıbı Gorev başı para verıyor gorevlerde sana bır kelıme verıyor bu kelımeye gore en yakın fotografları secıyorsun suanda 3.52 dolarım var bu arada sallama yapmamaya calıs anketlerde cunku anketler tek tek ıncelenıyor sallıyorsan ya banlanıyorsun yada anket vermıyorlar

bu projeye nasıl katılırız bu kadar parayı ne kadar sürede topladınız ve paypala aktara biliyormuyuz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.