Para kazanma

berkayata

Katılımcı Üye
14 Kas 2008
526
0
Arkadaşlar belki konu bu bölüm için yanlış olabilir eğer öyleyse admin'lerden ricam konuyu uygun bir bölüme taşımaları ve silmeleri. Şimdiden teşekkür ederim. Sabah 9 akşam 20'ye kadar bilgisayar başındayım. Para kazanmak istiyorum artık. Bildiğiniz bir şey varsa söyleyebilir misiniz ? Url kısaltma vb. gibi. Teşekkürler. İyi forumlar.

Edit : Php script düzenleyebilirim. CodeCanyon script'lerini buluyorum ve Türkçe'ye uyarlayabiliyorum. Alıcı nasıl bulabilirim acaba ?

Edit : Twitter takipçi işlerinde de iyi para galiba.

Son düzenleme:

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
Buna bakmadan geçme işine yarayacaktır .

bc.vc - a modern URL shortener

çok saçma geldi bana programın girişine reklam linkimi yerleştirmek istedim yasak dediler.

zorunlu tıklayın falan demeyeceğim dedim. ekleyecem oraya rastgele işlerine yarar bi reklam koyarsanız tıklar bakarlar zaten programda sabit kalır siteniz falan dedim olmaz dediler

'BozKurt

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Tem 2013
11,181
6
İstanbul
çok saçma geldi bana programın girişine reklam linkimi yerleştirmek istedim yasak dediler.

zorunlu tıklayın falan demeyeceğim dedim. ekleyecem oraya rastgele işlerine yarar bi reklam koyarsanız tıklar bakarlar zaten programda sabit kalır siteniz falan dedim olmaz dediler

Bilemiyorum orasını ama güvenilir ve iyi kazanç sağlayan bi sistem sitenizde paylaşırsanız bi sıkıntı çıkmaz .

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
kardeşim bu kadar zaman uğraşacağına site kur geliştir seo ya önem ver sonra tıklama gelince alırsın paranı az dersen paidvertse bap puanı ile para geliyor biliyorsunuz 100 tl yatırsanız tahminim günde 20 tl den fazla kazanırsınız bunun 10 tl sini gene yatırın 10 günde 100 tl :D biraz yatırımcı olun arkadaşlar hiç para yatırmam derseniz siteden kazandıklarınızı yatırın :)
İYİ FORUMLAR

berkayata

Katılımcı Üye
14 Kas 2008
526
0
tokola yandex var

Onda ne yapacağım hocam ve geliri ne kadar ?

kardeşim bu kadar zaman uğraşacağına site kur geliştir seo ya önem ver sonra tıklama gelince alırsın paranı az dersen paidvertse bap puanı ile para geliyor biliyorsunuz 100 tl yatırsanız tahminim günde 20 tl den fazla kazanırsınız bunun 10 tl sini gene yatırın 10 günde 100 tl :D biraz yatırımcı olun arkadaşlar hiç para yatırmam derseniz siteden kazandıklarınızı yatırın :)
İYİ FORUMLAR

Seo'ya nasıl önem vereceğim ? Onun için de epey bir para harcamam gerek galiba.

mma329

Uzman üye
23 Eki 2014
1,626
0
Başlayalım?
seoya önem veremem diyorsan düşük fiyata google adwordsdan reklam ver sitene çok hit kazandırabilirsin ama ücretli host+domain lazım özelden pm at hangi hosttan alabilceğini söyleyebilirim :)

berkayata

Katılımcı Üye
14 Kas 2008
526
0
0,4dolar var 0,3 0,2 bu sekilde kolay

Nasıl yapacağım detaylı bilgi verebilir misiniz ?

seoya önem veremem diyorsan düşük fiyata google adwordsdan reklam ver sitene çok hit kazandırabilirsin ama ücretli host+domain lazım özelden pm at hangi hosttan alabilceğini söyleyebilirim :)

Pek fazla para kazanacağımı düşünmüyorum o yoldan. Daha doğrusu çok ilgilenmek gerek. Uzun vadede fayda sağlayabilir.

berkayata

Katılımcı Üye
14 Kas 2008
526
0
Ben Günde 97 TL Kazandığımı Hatırlarım İnternetten He ay yüksek miktarda para kazanıyorum CPA Reklamlara bir göz at ;)

Detaylı bilgi verebilir misiniz ?

bu yukarda yazan insanların hepsi fıs özelden konuşmak istiyorsanız ekleyin https://www.facebook.com/profile.php?id=100000032649743

Hocam Facebook hesabım yok. Skype adresiniz var mı ? Veya isterseniz bir tane fake hesap açabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.