Paylaşımları Kapatmak İçin

9 Tem 2007
130
0
Pc nizdeki Gizli paylaşımları kapamak icin su adımları ızleyın
Baslat > Calıstır > Cmd yaz entera bas.Acılan dos ekranına " net share " komutunu yaz ve entera bas.

Evet sımdı karsımıza bılgısayarımızın gızlı paylasıma acık olanları cıktı.
Önunde " $ " işaaretı olanlar paylasıma acık demektır bunları kapamak icin asagıdakı kodları kopyalayıp bır metın belgesıne yada not defterıne yapıstırın, sonra Dosya > Farklı Kaydet > Uzantısını " .bat " yaparak kaydedın ve çalısıtırın işte bu kadar !

Baslat > Calıstır > Cmd yapıp dos ekranına tekrar net share yazın ve kapatılmıs olacaktır.

Kod :

@echo off
net share c$ /d
net share d$ /d
net share f$ /d
net share g$ /d
net share h$ /d
net share e$ /d
net share admin$ /d
net share IPC$ /d

Alıntıdır.

asabi53

Yeni üye
30 May 2007
10
0
Bununla başka bişey yapıyosan biz TÜRKLERE ayıp ediyosun çünkü dediğini aynen yaptım bişeyler oldu ama
Başta verdiğin yöntemi tekrar yaptım silinmemiş

DaTa

Yeni üye
11 Ağu 2007
25
0
benimde açıkmış yaa ben kapattım sanıyordum vala. :D saolasın.. şimdi c ve de kapandı demi uzaktan ...

rezzz43

Yeni üye
25 Eki 2007
10
0
kardes senın verdıgın oradakı dosyalarımı kopyalıcaz yoksa cms yazdıkdan sonra cıkanlarımı nolur bı sole ++++++++ rep ler ssenın adam gırmıs pc ye pff (nıde uzak yonetıcı yazıyo c ye nedemek ) bılen solesın

9 Tem 2007
130
0
kardes senın verdıgın oradakı dosyalarımı kopyalıcaz yoksa cms yazdıkdan sonra cıkanlarımı nolur bı sole ++++++++ rep ler ssenın adam gırmıs pc ye pff (nıde uzak yonetıcı yazıyo c ye nedemek ) bılen solesın

kod ları not defterine kopylayıp uzantısını .bat yapacaksın. Sonra çift tıklayacaksın.

Ya da cmd den sonra sıra ile yazacaksın kodları.

bahadır_41

Yeni üye
2 Kas 2007
10
0
@echo off
net share c$ /d
net share d$ /d
net share f$ /d
net share g$ /d
net share h$ /d
net share e$ /d
net share admin$ /d
net share IPC$ /d
dediğimiz gibi her zaman böyle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.