Pazartesi Okullar Açılıyor Liseye Yeni Başlayacaklara Tavsiye #WonderAxe

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
Arkadaşlar bende teog ta 420 puan aldım ve açıkta kaldım ( Tercih Hatası) . Sonra nakillerle felan gelir dedik gelmedi . En sonunda babam beni Bilfen Özel okuluna kaydetti . 6 Gün okul olacakmış bi de saat 8:30 dan 18:00 a kadar ders işleyecekmişiz . Bizzat kendileri bana dediler . 7 Günde yapabilirlermiş okulu . Neyapacam şimdi :)
Kendini sansli gormen lazim belki bunun sayesinde sen holdingte oturutken bazilari caycilik yapicak

Mr MAN

Üye
19 Eyl 2015
104
0
Arkadaşlar bende teog ta 420 puan aldım ve açıkta kaldım ( Tercih Hatası) . Sonra nakillerle felan gelir dedik gelmedi . En sonunda babam beni Bilfen Özel okuluna kaydetti . 6 Gün okul olacakmış bi de saat 8:30 dan 18:00 a kadar ders işleyecekmişiz . Bizzat kendileri bana dediler . 7 Günde yapabilirlermiş okulu . Neyapacam şimdi :)

Bro Okullarda 5-10 kişi boş yer var hepsinde git e okul boş kontenjan yaz araştır puanının yettiği bi okulu seç nakil ol oranın müdürüyle konuşursn sana nasıl yapıldığını anlatır...

BeFa*

Uzman üye
22 Ocak 2012
1,223
0
127.0.0.1
Dostum Bende Açık Liseye Yazıldım Lise1'den Başlayacağım 1. Sınıftan Beri Derslerime Çalışmıyorum Sence Nasıldır Geçebilir Miyim Hiç Bir Bilgim Yok Ders Konularında.

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
YGS-LYS-KPSS ( Kısacası her türlü sınava girecek ) bir arkadaşınız olarak verebileceğim öneriler şunlardır : İlk günlerden adam gibi arkadaşlar bulun kendinize mümkünse teşkilatçı vs. olmasınlar. Zira bu arkadaşların dersle falan işi olmaz, arka sıraya geçip makara yaparlar ( Böyle bir grup benim 1 yılımı çalmıştır arkadaşlar ben 9. sınıfta hayta diye anılırdım. 10. sınıfta panda en iyi öğrencilerden oldu lafını işitir oldum. Yani o hayta damgasını benim gibi yapmak yerine, hiç vurdurmayın üzerinize ) Okulda belalı semtlerden vs. insanlar illa olacaktır ters düşmemeye bakın ( ki bu arkadaşlar illa ters düşmeye çalışırlar ) En önemlisi de günü gününe tekrar yapıp ders çalışın ( Bak ben çalışmadım heçkmiş kodlamaymış, şimdi noldu :) LYS diyince insanın etekleri tutuşuyor, o yüzden işi baştan sıkı tutun, sıkışmayın ) ( Her türlü sıkışacaksınız gerçi ) ). Kızlar konusuna gelelim ; Kızlar konusunda naçizane önerim eğer bir kızı sevdiyseniz elinizden onu kaybetmeyin ( Hatta ayrılmamaya çalışın zira kız çirkin bile olsa aklınızdan asla çıkmayacak .) Ha birini kaybettiyseniz hemen ikinciyi bulmaya uğraşmayın adamlığınız dışardan belli olsun biraz. Eğer bir kız sizi seviyorsa hemen ben d seni seviyorum demeyin...

Cok dogru aslinda hepimizinki ayni kapiya cikiyor

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
tavsiyem: meslek lisesiyse kesin bi arkanız olmalı dostunuz sözü adı geçen yoksa sizi orda yerler :D

ilk gün havalı olmayın normal halinizle 2 3 normal cocuk gibi durun sonra şiddetlenin kırın dökün .d sanki 30 yıldır ordamsnz gibi efe olun tabi oranın efeleri sizi seve bilir o yüzden arkanız olmalı ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.