PC Donuyor. Yardım...!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kapgann

Üye
25 Eyl 2007
102
2
Cehennemin Dibi
S.A Arkadaşlar.
Benim sorunum oyun oynarken pc donuyor.
NFS Underground 2 oynarken bile.
Normalde 64 MB tümleşik ekran kartı bile çalıştırıyor bu oyunu.
Ama bende donuyor. Sebebini bir türlü anlayamadım çözemedim.
256 ati ekran kartı ve 1 gb nvidia ekran kartım var. ikisindede aynı sorunu yapıyor.
xp, vista, win7 işletim sistemlerinide tek tek kurdum yine sorun aynı.

PC donanımı aşağıdaki gibidir.

İşlemci : İntel Dual Core 2.40 GHZ
Ram : 2 GB ddr2
Anakart : MSI P4 M900 M2-F
Ekran Kartı : Nvidia 9500 GT / 1 gb / 128 bit
İşletim Sistemi : Vista Ultimate SP2

isokar01

Katılımcı Üye
7 Tem 2009
338
0
adana
Driverlar yanlış olabilir yada hepisini yüklediğinden emin ol sistemin fena değil vede unutmaki format çoçuk oyuncağı deyildir bi trojan vs girdimi format atılmaz pc ye 2 gun sonra anasını bellersin kendimden biliyorum yai her canım sıkıldıpında format atardım hafta mutlaka atardım pc mort oldu şimdi tüm sistem yeniledim en azda 1 yıl geçmedem atmayı düşünmüyorum format belki ondan olabilir ne akdar yükesek olursa olsun format zarar vermiş olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.