PHP Reverse Shell Nasıl Kullanılır?

Mr.Anyhuman

Yeni üye
15 Eyl 2021
13
2
24
Merhaba, php-reverse-shell.php dosyasını bir Web Sitesine upload etmek istiyorum. Burp Suite ile denedim ama nedense bir türlü upload edemedim. Yardım edebilecek birileri varmı acaba ?

İyi Forumlar.

louise0357

Anka Team Junior
21 Tem 2023
528
204
Medellín
Merhaba, php-reverse-shell.php dosyasını bir Web Sitesine upload etmek istiyorum. Burp Suite ile denedim ama nedense bir türlü upload edemedim. Yardım edebilecek birileri varmı acaba ?

İyi Forumlar.
Başlık biraz isteğine göre uygunsuz olmuş gibi...

Benim anladığım upload konusunda yardım istiyorsun. Her siteye her dosyayı upload edemezsin

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
458
160
Merhaba

Elimizde shell var açığını bulduğunuz yada admin paneline erisitigniz bir web site var herhangi dosya upload oluyor ama sadece shelliniz mi upload olmuyor doğrumu anladım

Babo1945

Üye
8 Tem 2020
165
44
Dardayım
Evet hocam Burp Suite ile bir türlü upload edemiyorum. Isterseniz TryHackMe de ki Root Me CTF'ine bakın.

İyi Forumlar.
root me ctfinde bilidiğim kadarıyla php uzantılı dosyalar yüklenmiyor ctfin olayı da bu diye hatırlıyorum. shellin kendisini bozmadan yükleyebilirsiniz örneğin dosyanın sonuna 4 yazarak shell.php4 muhtemelen yüklenecektir kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.